2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از غلبه بلغم میاد چون خانم ها سرد تر از آقایون هستند بیشتر خانم ها دچار افسردگی میشن.

درمانش خوردن گرمی ها مثل بادام یا گردو عسل خرما و انواع ادویه جات و ... هست .

همچنین استعمال عطر های گرم مثل عطر محمدی اسفند و عود و.. 

پیاده روی و ورزش و حضور در محافل عمومی و سرگرمی و تفریح.

روغن مالی ملاج با روغن های گرم مثل روغن زیتون یا روغن سیاهدانه یا کنجد.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
2728
از غلبه بلغم میاد چون خانم ها سرد تر از آقایون هستند بیشتر خانم ها دچار افسردگی میشن. درمانش خوردن ...

من فكر ميكردم از غلبه سودا مياد،همش زعفران دم ميكنم ميخورم ولي حس ميكنم جواب نميده شدت افسردگیم زیاده

من فكر ميكردم از غلبه سودا مياد،همش زعفران دم ميكنم ميخورم ولي حس ميكنم جواب نميده شدت افسردگیم زیاد ...

نه از بلغم میاد معادل بلغم در طبیعت آب هست آب رو وقتی هر جهت بریزید فقط رو به سرازیری می‌ره و همیشه در واقع گذشته نگر و منفی باف هست .

ولی کلا ریشه این بیماری در سردی نهفته مخصوصا بلغم که با تغذیه گرم و اعمال یداوی گرم نتیجه حاصل میشه.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍