2733
2734
عنوان

راهنمایی + پلیز🥺♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 45 پست
وااااي دختر اصلا به اين چيزا فكر نكنيا.  بشين درست رو بخون كي اخه الان تو اين سن شوهر ميكنه... ...

چراا ی عالمه هدف و آرزو دارم خودمم میگم سنم کمه و اینا ولی طرف انگاری خره نمیفهمه😐🤦🏻‍♀️

ولی مگه تو نیومده بودی ک زندگیمو از لجنزاری ک بود نجات بدی ؟! :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون هیچ حسی بهش ندارم😐🤦🏻‍♀️ من ۱۷ سالمه هنوز ی عالمه آرزو دارم ی عالمه هدف دارم البته اینم بگم ...

اون چرا تورو نمیخواد!؟

بنظرم خودتو وقف آدمی نکن که بهت حس نداره..

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
این پسر حتی اختیار زندگی خودشو نداره همه تصمیماشو خانواده ش براش میگیرن آخرم فرار میکنه!! خوب کردی ...

اوووم حرف گوش کن مامانشه😐🤦🏻‍♀️

2731
اون چرا تورو نمیخواد!؟ بنظرم خودتو وقف آدمی نکن که بهت حس نداره..

اون قصه اش مفصله کلا شانس ندارم😐🤦🏻‍♀️

تو اول املات رو درست کن بعدش ما یه فکری میکنیم  شوما؟؟؟دوصت؟؟؟؟ ایناچیه  ۹ ساله بودی  ...

واییی شت ن ی ساله اینطوری شدم دوستم اونقدر نوشت اینطوری عادت کردم ربطی هم ب املا نداره 😐💔

2738
اون چرا تورو نمیخواد!؟ بنظرم خودتو وقف آدمی نکن که بهت حس نداره..

اونم یکی دیگه رودوس داره اون یکی دیگه اونو دوس نداره وتااخرهمینمور برو

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
اونم یکی دیگه رودوس داره اون یکی دیگه اونو دوس نداره وتااخرهمینمور برو

آره دیگه 😹😹

قانون دنیاست...چکارش میشه کرد 

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
واییی شت ن ی ساله اینطوری شدم دوستم اونقدر نوشت اینطوری عادت کردم ربطی هم ب املا نداره 😐💔

درستش کن =/

منم همه دوستام اینجوری می‌نويسن ولی خودم اینجوری نشدم 

اصلا قشنگ نیست زبون مادرید رو داری مسخره میکنی 

پسر عمت هم بلاک کن 

مزاحم شد با پدرت درمیون بذار خودت رو درگیر نکن

قهرمان تغییر باش، نه قربانی تقدیر
درستش کن =/ منم همه دوستام اینجوری می‌نويسن ولی خودم اینجوری نشدم  اصلا قشنگ نیست زبون مادرید ...

اوووم مرسی♥️🖇

بلاک میکنم لامصب چندتا خط داره🙁🤌

ب بابامم گفتم گفت ولش کن نمیخوام عامل خرابی عروسی دیگران باشم🥲

2706