2410
2553
عنوان

واییی چیکار کنم از دست مامانم میگه برو کلاس زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 4306 بازدید | 62 پست

موفق باشید، دختر من کلاسش مجازی بود، اذیت میشد، کلاس حضوری یه چیز دیگست، همشو تو خونه خودم باید باهاش کار میکردم، دیگه این ترم نرفت، درساشون سنگین شده حسابی خداییش وقت نداره

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشید، دختر من کلاسش مجازی بود، اذیت میشد، کلاس حضوری یه چیز دیگست، همشو تو خونه خودم باید باها ...

منم درسام خیلی زیاده ولی روزی یه ساعت واسه زبان وقت دارم خب فعلا خدانگهدار

مامانت داره بهت لطف میکنه تو هم ناز میکنی؟, 

الان نمیفهمی چند سال بعد که مدرک زبانتو گرفتی و تونستی حرف بزنی متوجه میشی مامانت چرا زورت میکرد که بری

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»
2720
کدوم سطح و لحجه زبان خیلی مهم و کاربردیه؟

سطح هرچی بالاتر بهتر، لهجه هم که همه انگلیسی رو با لهجه ایرانی حرف میزنیم  ، تفاوت زیادی بین بریتیش اینگلیش و امریکن انگلیش نیست، بسته به آموزشگاه کمی فرق دارن

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2714

خوشبحالت ما که مایشو نداریم کسی هم بهمون نمیگه برو😆 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

راست میگه خب الان این دوره این ی حقیقته زبان انگلیسی خیلی چیز مهمی هست الان اکثرا تو چیزای مختلف که میریم معمولا انگلیسی هست حداقل چند ترم برو 

منم داداشم خوشش نمی‌آمد اصلا بابام به زور گفت برو الان چند ماهه می‌ره خیلی خوشش اومده بابام گفت فردا میشی مثل بی سواد 😐

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...

مامانتون درست میگن زبان دوم خیلی کمکتون میکنه

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

زبان همیشه به دردت میخوره ولی وقتی علاقه نداری چیزی نمیتونم بگم مثلا خودمن یه مدت عاشقش بودم الانم دوسش دارما ولی از کلاس رفتن خسته شدم خودم میخوام بخونم چون میدونم خیلی خوبه 

2706