2737
2734
اره منم همینو میگم نمیگم ک خودشونو میگیرن،منظورم همین بود که خیلی ب ماشین و خونه و لباس اهمیت میدن ...

کسی که در امد ناچیز داشته باشه

چطو  می تونه به ماشین وخونه ش برسه؟؟؟ 

اونم تو این اوضاع گرونی

یکی منو قانع کنه

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
دوست دارن اونطوری باشن😊 الان مشکلی داری؟؟؟ در ثانی کسی که نداره چطوری هی مدل به مدل لباس مس پوشه ...

چرا حسودی کنم دارم خیلی هم دارم .اونا جیب خالی پز عالی هستن حتما شمام از اون دسته هستی داری جز میزنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اولمیسن سنییییی🤣🤣🤣🤣🤣😃

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
چرا حسودی کنم دارم خیلی هم دارم .اونا جیب خالی پز عالی هستن حتما شمام از اون دسته هستی داری جز میزنی

بشین بینیم بابا😁😁😁

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
کسی که در امد ناچیز داشته باشه چطو  می تونه به ماشین وخونه ش برسه؟؟؟  اونم تو این اوضاع ...

خب ماعم تو همین موندیم😅

حالا شاید سبک زندگیشون اینه ، که مثلا یجا پول میدن اول خونه میخرن،اما اردبیل مثلا ترجیح میدن ب جای خونه طلا و وسایل خونه ی گرون بخرن

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡
2738
سن نیه ا‌ولارن طرفداریسان😐

😅😅طرفداری دوور کی

سوز دی دانشروخ😅

کسی نمیگه ک اووه چ کار بدی چ کار زشتی ، اون چیزی که از بیرون میبینیم رو میگیم

●•°در نهایت زندگی میرقصه به سازِ من.... ♡🌱🤌🏼🧡

بیز دیریز

الله مبارک السون ،شادیخ نان ،هاواخ شیرینی سین ورجخسین،بیر شام گوناخ الدا

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
خب لابد تو نداری ولی اون داره😂

تو که منو نمیشناسی چی دارم چی ندارم.من چیزیو که دیدم و اکثرا تایید میکنن رو میگم. خودتونم میدونید اردبیل صنعت خواستی نداره کمتر کسی پولداره اکثرا روستایی هستن ترکهای تبریز خیلی باکلاسن و اکثرا اسم و رسم دار و واقعا اگه پز میدن دارن اردبیلیا همش میخوان تقلید کنن یا ادای ترکیه ای هارو دربیارن یا تبریزیها

2706