2703
2553
عنوان

💞 سلام بر گل های هستی

85 بازدید | 16 پست

صبح شد و خدا ❤نفس دیگه ای بهم هدیه داد

نفس داد تا بازم به یاد شما باشم،
نفس این هستی;

سلام
مهربان هستی،

سلام.
سلام میدهم تا سلامت باش❤ی مولایم

⛅ألـلَّـهُـمَــ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ ألْـفَـرَج به حَقِ حَضْرَتِ زینب سلام الله علیها ⛅
⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅⛅
⛅ اولین ســـــلام صبــحگاهے تقـــدیم بہ ســـــاحت قدســـــے قطب عالــم امکان
حضـــرت صاحـــب الـــزمان(عج)
⛅ السَّلامُ علیکَ یا بقیَّةَ الله
یا اباصالحَ المهدی
یا خلیفةَالرَّحمن
و یا شریکَ القران
ایُّها الاِمامَ الاِنسُ و الجّان
سیِّدی و مَولای
ْ الاَمان الاَمان
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
⛅سلام بر سیدالشهدا ابا عبداللہ الحسین
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ
وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ
عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ اَبَداًما بَقیتُ
وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهار
ُوَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ  
اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ
وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْن
وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

پربرکت میکنیم روزمان رابا سلام بر گلهاے هستے

⛅سلام بر
❤ محمد(ص)
❤ علے(ع).      
❤ فاطمہ(ع)
❤️حسن(ع)❤حسین(ع)
پنج گل باغ نبے

سلام بر
❤سجاد(ع)
❤باقر(ع)
❤صادق (ع)
گلهاے خوشبوے بقیع،

سلام بر
❤رضا(ع)
قلب ایران و ایرانے  

سلام بر
❤کاظم(ع)
❤ تقے (ع)
خورشیدهاے کاظمین،

سلام بر
❤نقے (ع)
❤عسکرے(ع)
خورشید های سامراء

و سلام بر
❤مهدے (عج)❤️
قطب عالم امکان،
❤امام عصر وزمان

که درود وسلام خدا بر این خاندان نور و رحمت باد.

خدایابہ حق این ۱۴ گل روزمان را پر برکت گردان

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

❤️الهی عظم البلا

اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

❤️دعای تجدید بیعت با امام زمان 

اللَّهُمَّ بَلِّغْ مَوْلَايَ صَاحِبَ الزَّمَانِ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْهِ عَنْ جَمِيعِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ فِي مَشَارِقِ الْأَرْضِ وَ مَغَارِبِهَا وَ بَرِّهَا وَ بَحْرِهَا وَ سَهْلِهَا وَ جَبَلِهَا حَيِّهِمْ وَ مَيِّتِهِمْ وَ عَنْ وَالِدَيَّ وَ وُلْدِي وَ عَنِّي مِنَ الصَّلَوَاتِ وَ التَّحِيَّاتِ زِنَةَ عَرْشِ اللَّهِ وَ مِدَادَ كَلِمَاتِهِ وَ مُنْتَهَى رِضَاهُ وَ عَدَدَ مَا أَحْصَاهُ كِتَابُهُ وَ أَحَاطَ بِهِ عِلْمُهُ اللَّهُمَّ [إِنِّي‏] أُجَدِّدُ لَهُ فِي هَذَا الْيَوْمِ وَ فِي كُلِّ يَوْمٍ عَهْداً وَ عَقْداً وَ بَيْعَةً فِي رَقَبَتِي اللَّهُمَّ كَمَا شَرَّفْتَنِي بِهَذَا التَّشْرِيفِ وَ فَضَّلْتَنِي بِهَذِهِ الْفَضِيلَةِ وَ خَصَصْتَنِي بِهَذِهِ النِّعْمَةِ فَصَلِّ عَلَى مَوْلَايَ وَ سَيِّدِي صَاحِبِ الزَّمَانِ وَ اجْعَلْنِي مِنْ أَنْصَارِهِ وَ أَشْيَاعِهِ وَ الذَّابِّينَ عَنْهُ وَ اجْعَلْنِي مِنَ الْمُسْتَشْهَدِينَ بَيْنَ يَدَيْهِ طَائِعاً غَيْرَ مُكْرَهٍ فِي الصَّفِّ الَّذِي نَعَتَّ أَهْلَهُ فِي كِتَابِكَ فَقُلْتَ صَفًّا كَأَنَّهُمْ بُنْيانٌ مَرْصُوصٌ عَلَى طَاعَتِكَ وَ طَاعَةِ رَسُولِكَ وَ آلِهِ عَلَيْهِمُ السَّلَامُ اللَّهُمَّ هَذِهِ بَيْعَةٌ لَهُ فِي عُنُقِي إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ. 

پروردگارا سلام همه مردان و زنان با ایمان که در شرق و غرب  زمین سکنی گزیده اند آنان که در خشکی و دریایند،آنان که در کوهها و دشتها ساکنند، سلام مردگان و زندگان، سلام  والدین من و فرزندان من و سلام مرا خدمت سرورم حضرت صاحب الزمان برسان.
سلام و تحیتی به سنگینی عرش خداوند، به اندازه کلمات او ،به غایت خشنودی او، به شماره آنچه که در کتابش گرد آمده است و به میزان احاطه او بر امور .
پروردگارا امروز نیز همچون دیگر روزها به خاطر آنچه بر عهده من است با او تجدید عهد و بیعت نموده و پیمان می بندم.
پروردگارا همچنان‌ که مرا به این شرافت مفتخر فرمودی و به این فضیلت برتری‌ام دادی و به واسطه این نعمت در جرگه خاصّان قرار دادی، پس درود فرست بر آقا و سرورم صاحب‌الزمان و مرا در زمره  یاران و پیروان و دفاع‌کنندگان و کشته‌شدگان در رکاب حضرتش قرار ده، آنان که از روی میل و رغبت به او پیوسته اند نه با ناراحتی و اکراه. گروهی که اهل آن را در قرآن اینگونه وصف فرموده‌ای: «دسته ای که گویی بنایی پولادین و نفوذناپذیرند». این عمل را از من بر پایه اطاعت از خویش و اطاعت رسولت و خاندانش (درود بر ایشان) مقرر فرما. پروردگارا این بیعتی است برای او، که تا روز قیامت بر عهده من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❤️فرازی از زیارت ناحیه مقدسه 

أَلسَّلامُ عَلَى الاَْرْواحِ الْمُخْتَلَساتِ ، أَلسَّلامُ عَلَى الاَْجْسادِ الْعارِیاتِ ، أَلسَّلامُ عَلَى الْجُسُومِ الشّاحِباتِ، 

سـلام بر آن ارواحِ (از کالبد) خارج شده ، سلام بر آن جسـدهاى عـریان و برهـنه ، سـلام بر آن بدن هاى لاغر و نحیف

أَلسَّلامُ عَلَى الدِّمآءِ السّآئِلاتِ ، أَلسَّلامُ عَلَى الاَْعْضآءِ الْمُقَطَّعاتِ، أَلسَّلامُ عَلَى الرُّؤُوسِ الْمُشالاتِ،

سلام بر آن خون هاى جارى ، سلام بر آن اعضاىِ قطعه قطعه شده ، سلام بر آن سرهاىِ بالا رفته (بر نیزه ها)،

أَلسَّلامُ عَلَى النِّسْوَةِ الْبارِزاتِ، أَلسَّلامُ عَلى حُجَّةِ رَبِّ الْعالَمینَ،

سلام برآن بانوانِ بیرون آمده (از خیمه ها)، سلام بر حجّتِ پروردگارِجهانیان،

أَلسَّلامُ عَلَیْک َ وَ عَلى ابآئِک َ الطّاهِرینَ،

سلام برتو (اى حسین بن على) و بر پدرانِ پاک و طاهِـرَت

2720

@درمسیرخدا    

@مامان،مهدیار    

@فرشتهm71    

@عروس_خانومااااا    

@هدااااا    

سلام دوستان صبحتون بخیر و در پناه امام زمان 

اگر دوست داشتید دعاها رو بخونید🙏❤️

@آهویدشتم    

@ایسان234    

@دختر_پاییزم۲۴    

@دختر_آگاهی    

@نهنگ_بیبال    

سلام دوستان صبحتون بخیر و در پناه امام زمان 

اگر دوست داشتید دعاها رو بخونید💞🌹

@مامی99مارال    

@emerald20    

@pariyajoooon    

@anabelkatanchi    

@انارخاتون    

سلام دوستان صبحتون بخیر و در پناه امام زمان اگر دوست داشتید دعاها رو بخونید💖🌹

2714
سلااام عشقم😍 باااشه حتمااا با کمال میل 🙏💝🌹

سلام به روی ماهت خوبی عزیزم؟ 😘 

ان شاالله حاجت روا بشی گلم🙏💚

@درمسیرخدا     @مامان،مهدیار     @فرشتهm71     @عروس_خانومااا ...

سلام خواهرجون، روز زیباتون بخیر و نیکی، اجرتون با امام زمان (عج) 🌷🌷🌷

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸
🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
@درمسیرخدا     @مامان،مهدیار     @فرشتهm71     @عروس_خانومااا ...

سلام عزیزم خوبی 

ممنون از دعوتت 

یه سهم از ختم قران داده بودم بهت دیدی یا نه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
❤️الهی عظم البلا اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ ال ...

سلام بانو دست گلتون درد نکنه 😍ممنون عزیز 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706