2733
2739
عنوان

پماد کلوتریمازول

112 بازدید | 9 پست

بچه ها من پماد رو استفاده کردم واژیناله 

از صبح زیر شکمم درد میکنه خفیفه از پماده؟

چون تازه پردیودم تموم شده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

منم قبلا استفاده میکردم درد داشتم

اره فک کنم از همونه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همچین علائمی نداشتم زیادم استفاده کردم

من اولین بارمه  یه درد خفیف دارم زیر شکمم تاپیک هاش رو که خوندم نوشته بودن که صبحش میاد بیرون ولی برای من نیومده پدم گذاشتم موقع سرویس هم نگا کردم طبیعیه بنظرت؟

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
منم قبلا استفاده میکردم درد داشتم اره فک کنم از همونه

اها پس خیالم راحت شد دستت درد نکنه عزیزم

چقدمازنا بدبختیم

چرا؟سختیاشو داره ولی لذت هم داره من هه این کارا رو برای بارداریم میکنم همین که نی نیم سالم باشه تموم این دردا یادم میره

2738
من اولین بارمه  یه درد خفیف دارم زیر شکمم تاپیک هاش رو که خوندم نوشته بودن که صبحش میاد بیرون و ...

میاد بیرون تا شب نگران نباش جای فراری که نداره جذبم نمیشه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
میاد بیرون تا شب نگران نباش جای فراری که نداره جذبم نمیشه

عزیزم امروز از صبح موقع wc میاد