2737
2734
قدیمی ک الان به همه اسمها میگن قدیمی به جز دلوین و ماهور و ماهلین و آوین و گندم و حنا و برکه و نیلا ...

خب شما هدفت این هست که موافقت بشی 

من خودم دوقلو دارم و دنبال این جدید هستم و برای همین نظر دادم 

شما که انتخاب کردی چرا دیگه سوال می‌کنی 😂❤️

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب نظر سنجی کردی منم خوشم نمیاد اصلا .دلوینم قشنگ نیست.

اره اسم سلیقه ایه،طبیعیه ک خوشتون نیاد ولی اینقد محکم نگید اصلا خوشم نمیاد،همه اسم ها یه جورایی قشنگن،اسم زشت خیلی کم داریم

2738
اسمتون چیه؟

دالغا

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
اره اسم سلیقه ایه،طبیعیه ک خوشتون نیاد ولی اینقد محکم نگید اصلا خوشم نمیاد،همه اسم ها یه جورایی قشنگ ...

چرا نظر سنجی میکنید طاقت ندارید؟! محکم چیه مثلا خیلی ملو بگم نه عزیزم قربونت برم قشنگه ولی یکم دوست ندارم! خوب شد؟

والا من نمیدونم شما خانم ها از چی خوشتون میاد فک کنم دلوین باشه همه هورا میکنن

شما نظر خواستی خا 😁😁😁 نظرشون رو میگن  عزیزم.  ورگنه شما خودت مهم هستین 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
قشنگه چرا اکثرا زدن بد  به نظرم از این اسمای عجق وجق امروزی مثل آتریسا پاتریسا خیلی بهتره

والا برا منم عجیبه

دوستانی ک زدن بد یه کم عجیبه

آیناز حداقل اسم معمولی به حساب میاد

2706