2733
2734

وااای اسی چه خوشکله😍😍😍😍

کاربر مثلا محترم ! کجای زندگیمی ؟ هیچ جا😏 پس عقاید و نظرات من بهت ربطی نداره 😁 با احمق بحث نمیکنم و میگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند بنابراین حق باشماست 😉
آره 

قشنگ بود چن گرفتی جنسش چیه منم میخوام سرویس دم دستی بخرم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیدم 

به نظرم زیباست.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
2728
آره واقعا 

قشنگ بود که😐 

اینجا اگه خوشگلترین عکسا رو هم بذاری ۹۰ درصد یا میگن تو سلیقه ی من نیست یا میگن من که نپسندیدم 

خیلی رو نظرسنجی سایت حساب باز نکن

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738

کی گفته زشته؟ مگه واسه دم دستی نیست؟ خودت باید دوست داشته باشی،دست مامانت درد نکنه تو این گرونی هر چی بخری نعمته،اصلا ناراحت نباش خیلی هم خوبه

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�

عزیزم من ظرفاتو دیدم ؛ ساده و شیک

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
2706