2726
عنوان

باهاش کات کردم

260 بازدید | 18 پست

چون تولدمو بعد سال یادش رفت تبریک بگه پارسالم که سال اول بود یادش رف

منم تولد پارسالشو از روی قصد تبریک نگفتم 

حالا امسالم تولدمو یادش رفته بهش میگم چرا میگه خب توام یادت رف

باهاش کات کردم چون هیچ وقت برام ارزش قائل نشد..حاصر نبود بیام شهرم منو ببینه من باید پول تاکسی میدادم میرفتم شهرشون حتی دنبالمم نمیومد در صورتیکه ماشین پدره زیر پاش بود

از دیشب از همه جا بلاکش کردم کلی التماس کرد نمیدونم چیکار کنم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مطمعنی از عمد نمی امد دنبالت؟

اصلا از اولش اشتباه میکردی میرفتی شهرشون. از قدیم گفتن زن ناز و مرد نیاز

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده

کار خوبی کردی بودن با ادمی که ارزش و قدرتو ندونه اعصاب خوردیه😒😁

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
از اینکه داری خودتو پیدا میکنی نتری فول انرژی برو جلو لحظه ای هم به عقب نگاه کن تا میتونی بدو فقط بز ...

کار خوبی کردم که به خاطر تولد کات کردم؟خودش که خیلی براش عادی بود انگار ولی من میگم  اگه براش مهم بودم دیگه بعد دوسال تولدمو یادش میموند حداقل):

کار خوبی کردم که به خاطر تولد کات کردم؟خودش که خیلی براش عادی بود انگار ولی من میگم  اگه براش م ...

این جور آدما خسیس هم هستن 

منم دقیقا یه مورد این جوری داشتم کلا اززندگیم پاکش کردم هرچی هم التماس کرد نموندم چون اینجوری به شعور خودمون توهین میکنیم

شبی یکی از جنس خودت ،خنده ای تلخ به چشمان ترت خواهد کرد.....
مطمعنی از عمد نمی امد دنبالت؟ اصلا از اولش اشتباه میکردی میرفتی شهرشون. از قدیم گفتن زن ناز و مرد ن ...

اره میگفت ماشین بابام زیر پامه میترسم بیام تو جاده...حالا شهرشون ۳۰ کیلومتر فاصله داره از ما از طرفی یه خونه خالی داشتن اونجا برای همین مجبور میشدم‌ برش شهرشون(چون می‌ترسید از اینکه تو شهر قرار بزاریم گشت گیر بده چون میخواست جذب نظام شه)

این جور آدما خسیس هم هستن  منم دقیقا یه مورد این جوری داشتم کلا اززندگیم پاکش کردم هرچی هم الت ...

اره میدونم بودن باهاشون خیلی سخته..ولی حس عذاب وجدان داره خفم‌میکنه چون خیلی التماسو گریه میکنه..

کار خوبی کردم که به خاطر تولد کات کردم؟خودش که خیلی براش عادی بود انگار ولی من میگم  اگه براش م ...

اصن مطلب تولد نیست توجهه

تولد یادش رفته یه نمونشه مطمئنا قبلا هم موارد دیگه ای داشته که به اینجا رسیده و تولد بهانه ای شده برا اینکار

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
2706