2726
ممنون اره مانتو هامم مناسب نيستن زير چادر يه غول ميشم از بس پفين  كتابي چزي ميدونين بخونم

عزیزم از دوستم پرسیدم،جواب داد میام بهت میگم

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضيا ذاتا با چادرو حجاب مشكل دارن ولي واقعيت من ندارم فقط يكي از دلايلش اين مانتو و شبوار بود من اك ...

نه من مشکل ندارم نمیدونم اصلن چی شد دور شدم ازون فضا بدم میاد ازین حس و حال الانم بی حجاب و اینا نیستم ولی اونیکه بهم آرامش بده و شاد باشمم نیستم

فدات عزیز دلم، کاری نکردم، ببین من خیلی از سوره حشر حاجت گرفتم، واقعا بهش اعتقاد دارم، اول اعتقاد قل ...

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️مرسي عزيزم  تو ايام پريوديم ميشه خوند

2728
كسي نماز روزه هامو نميدونه چيكار كنم

اگه میدونی چقدر بدهکاری یه دفتر بردار مثلا نماز صبح میخونی دو رکعت هم قضا بخون بعد یادداشت کن اگه نمیدونید بخونید انشالله خدا میبخشه بقیه رو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

توروخدا بر ام صلوات بفرستید 🥺🙏🏻

هرکی با من درافتاد.                                                   اتفاق خاصی نیوفتاد😐          نمیدونم چرا من همیشه تو خونه سینه خیز حرکت میکنم ولی هی میگن سره پایی ی چایی بریز.  سرپایی کنترلو بده سرپایی بمیر.  سرپایی   استغفرالله 😐 نمیدونم چرا واقعا نمیدونم.    شما فهمیدین بهم بگین 😍😐. مرسی   میگن تو بهشت اصن شنبه وجود نداره    وقتی بیدار میشی ی فرشته خوشگل میاد نازت میکنه میگه بخواد عزیزم جمعس😂
اينم فكر خوبيه مرسي از راهنماييت

خواهش می‌کنم 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم باید همینکارو کنم تا کم کم عادت کنم 

من شايد باورت نشه تا اين سن يه دورم قرانو ختم نكردم چند روز پيش ميگم چه مسلمونيم و شروع كردم به صورتي موقع كارام شايد روزي چند جز گوش بدم بجا اهنگ ميزارم حالمم خيلي خوب ميشه

چرا من برا قرآن خوندن انقد تنبلم چکار کنم؟

عزیزم منم همینم، ولی به خاسته هام فکر میکنم، یجور اولش با خدا معامله میکنی بعد کم کم از ته دلت میخونی، بعد سوره حشر کلاً ۵ دقیقه نمیشه خوندنش، ۲۴ تا ایه کوچیکه ، خیلی از خودت توقع نداشته باش ادم نیاز به انگیزه داره ولی یه زمانی میرسی حس میکنی خوندنش واست یجور ارامشه

اين در مورد دودليم يه كم راهنماييم كنين و سوالم اينكه من نميدونم چندتا نمازو روزه قضا دارم ميخام بجا ...

من یه بار خواستم فضای روزه به جا بیارم دیدم یا قواعدش باید تا آخر عمر یا قضای روزه بگیرم یا مبلغ خیلی بالا کفاره بدم ولش کردم

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
2706