2737
2734

شوهراتوندقدشون چنده؟چند سالگی ازدواج کردین؟اینکه قدتون یکم کوتاه هست(چون خودمم همین قدم میگم) تو زندگی شوهراتون منت نمیزاشتن؟ 

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

155 هستم قدم براس مهم نیس خودش 180

7سال در تلاش برای داشتن فرزندی سالم و صالح! هم اکنون فهمیدم ک باردارم و نیازمند دعای شما خوبان هستم با دلهای پاکتون برای این مادر رنج دیده و تو دلی اش دعا کنید💖به امید خدا قراره مامانیم اوایل فروردین بیاد پیش مامانش التماس دعا دارم ازتون برای سلامتیش دوستای گلم  پسر گلم به دنیای مامان بابا خوش اومدی خداجون شکرت بابت این هدیه قشنگ٫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخش یکم خندم گرفت😅،من دقیق ۱۵۰ م،،،چرا منت بزاره باید از خداشم باشه،،،کسیکه انتخاب میکنه یکی رو روز اول چشم داره،،،،خیلی ها رو دیدم قدش همینه ولی خیلی خوشگل و تو دل برو هستن،،،از نظر شخص من خوشگل بودن صرفا ب بلندی فد یا کوتاهی قد ربط نداره،،،خیلی قدبلندارم دیدم جذاب نبودن برام،،،در هر شکل و قدی ک باشی باید لباست مناسب باشه خیلی مهمه چ جوری بپوشی،،،من اگه کتونی بپوشم یخورده لژ داره،،،کفشای دیگه یخورده پاشنه دارن،،در کل راحتم اصلا هم برام مهم نبوده تا حالا

خوشبحالش. یا خیلی خوشگله یا پولدار احتمالا.یا هن که شانسش بلنده

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
155 هستم قدم براس مهم نیس خودش 180

چه خوب . خوشبحالت

2738
ببخش یکم خندم گرفت😅،من دقیق ۱۵۰ م،،،چرا منت بزاره باید از خداشم باشه،،،کسیکه انتخاب میکنه یکی رو رو ...

تقصیر خودمه. اعتماد بنفسم پایینه. البته شوهرم ادم پرتوقعیه. 

تقصیر خودمه. اعتماد بنفسم پایینه. البته شوهرم ادم پرتوقعیه.

شما هم پرتوقع باش،،،ازش اساسی ایراد بگیر اگه ازت ایراد میگیره،،آخه فرق داره اگه ب لباس یا آرایشت گیر میده ازس پول بگیر حسابی تیپ بزن،،ولی قیافه قد پوست اینا خدادادیه،،ژنتیکیه.....اکتسابی نیست ک بخواد کسی ای اد بگیره،،،در ضمن روز اول چشم داشته دیده پسندیده،رو خودت کار کن مگه چته،،،هر کسی زیباییهای خاص خودشو داره،،،،اجازه نده هیچکس بخواد ب اعتماد بنفست ضربه بزنه،جسور باش،،اگه چی ی میگه جبهه نگیر فک کنه با این ی مورد میتونه ناراحتت کنه،،،اما در قالب شوخی و جدی سخت و منطقی بنشونش سر جاش،،الکی هم شده گهگاه ایرادازش بگیر فک نکنه خبریه

من شوهرم هزارباربه روم اورده قدمو.درصورتی که خودشم قدش صدوهفتاده زیادبلندنیس 

مثل منی. البته منم بی قیافگی و لاغریشو میزنم تو سرش.

من هیچ وقت ازش ایراد نمیگیرم ولی وقتی اون ایراد بگیره منم بهش میگم

شما هم پرتوقع باش،،،ازش اساسی ایراد بگیر اگه ازت ایراد میگیره،،آخه فرق داره اگه ب لباس یا آرایشت گیر ...

درسته عزیزم. اتفاقا من از نظر قیافه خوبم و از اون سرم. ولی چون یخورده مال دنیا داشته اومده منو گرفته زورش میاد چون کلا ادم خسیسی هست و زن.دوست نیست زیاد و این مدل ادما قدر خوبیاهتو نمیدونن وفقط پی ایراد گرفتنن. کلا شخصیت جالبی نداره وگرنه ادمای خوب اینجوری نیستن. 

منم ساکت نمیشینم بهش میگم چون لاغره و قیافشم جالب نیست واقعا خودم خیلی سرم.اگه یخورده ته ارایش بکنم میگه خیلی خوشگل میشی ارایش نکنی بیرون

درسته عزیزم. اتفاقا من از نظر قیافه خوبم و از اون سرم. ولی چون یخورده مال دنیا داشته اومده منو گرفته ...

مال دنیارو خدا داده باید خرج زنو بچش کنه،،،پول واسه چیه نگاش کنیم؟؟ عزیزم هیچوقت در حد خودت ن کوتاهیی کن ن ظلم کن،،،ن حرفاش برات مهم باشه،،،ازش پول بگیر خرج کن ب بهانه های مختلف،،مظلوم نباش،،اگه باشی حقتو میخورن،،،مردا همینن،،،مگه نشنیدی زن امتحانشو تو نداری پس میده مرد تو پولداری.....پول ک دارن فک میکنن همه چی تمومن.......فقط خرج کن پسنداز کن واسه خودت،،،زرنگ باش

مال دنیارو خدا داده باید خرج زنو بچش کنه،،،پول واسه چیه نگاش کنیم؟؟ عزیزم هیچوقت در حد خودت ن کوتاهی ...

اره واقعا. من اصلا مراعات خسیسی اونو نمیکنم برا همین زورش میاد میگه زن چی بوده من گرفتم میگم میخاست نگیری. زمینه طلاق ندارم وگرنه جدا میشدم

2706