2737
2734

بچه ها من چندسال پیش چند جلسه لیزر رفتم و چون نتیجه ندیدم رها کردم و دوباره بند انداختم

ولی الان یه مدت موهای پایین صورت و گردنم ضخیم شده

این سری که رفتم بند بندازم آرایشگاه گفت تو دیگه اصلا بند ننداز.پوستت خراب میشه.خودش با ماشی اصلاح برام زد و گفت با تیغ شیو کن و اگه تونستی حتما برو لیزر

حالا من تا عید نمیخوام لیزر برم بعدش میخوام برم

ولی یکم میترسم دائم شیو کنم.حس مردونگی میکنم.تیغ ابرو هم خریدم

میخوام بپرسم شما هر چند روز شیو میکنید؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم همینجوریم

البته قبلن بیشتر بود از وقتی زایمان کردم کمتر شده و همیشه هم با تیغ تو حموم میزنم بهتر از بند انداختنه که هم پوست کش میاد هم منافذ پوستو باز میکنه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

من اصلا از اول اول یبارم صورتمو بند نداختم همش یا ژیلت بوده یا تیغ دسته دارا که مخصوص صورته

،تو کرونا چون عمده چهرم زیر ماسکه و رفتو امدم با کسی ندارم دو هفته یبار شیو ولی قبلا هفته ای یبار البته موی صورتم خیلی کمه

لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
منم همینجوریم البته قبلن بیشتر بود از وقتی زایمان کردم کمتر شده و همیشه هم با تیغ تو حموم میزنم بهت ...

وقتی با تیغ میزنی موها ضخیم تر نمیشن؟

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
2738

سلام عزیزم من به همه چیز حساسیت دارم و این بند و شمع و اینا به مرور پوست رو خراب میکنه 

خیلی از بلاگرا شیو با تیغ رو توضیح دادن که از چه سمتی تیغ رو بکشیم من خودم هر دو سه هفته یبار با تیغ ،زبر و اینام اصلا نشده 

البته بستگی داره 

مثلا عمم با تیغ میزد مثل مردا میشد وقتی در میومد اخرش رفت لیزر ولی از من وقتی در میاد همونجوری حالت عادی داره 

من حدودا هر دو هفته یکبار وقتی از حموم میام یه تیغ میندازم قشنگ لایه برداری هم میکنه اینقدر پوستم باز میشه که نگو تا حالا هم نه موهای صورت زیاد شده نه پوستم خراب شده بهتر از بند و وکس این صوبتاس

با تیغ ابرو شیو میکنم بند بندازم صورتم ب فنا میره بس ک جوش میزنه

هر چند روز میزنی؟

من این سری که خانوم زد برام

اونجاهایی که ضخیم بود سریع دراومد

ولی جاهای نازک الان ۱ هفته است و درنیومده

من بند مینداختم میمردم از درد پر مو هستم کرم مو بر گرفتم صورتم خون می اومد و میسوخت ژیلت کشیدم وحشتناک شد صورتم مثل مرد چهار جلسه لیزر رفتم خیلی وقت پیش بعدش ولش کردم الان کمتره ولی بازم خیلی داره دوروز یبار در میاد گاهی ژیلت میکشم گاهی شمع گاهی موچین. خوشبحال کم موها

2706