2726
عنوان

فلوکستین از لاغری تا دیوانگی😔

17397 بازدید | 21 پست

حدودا۳ماهه دارم فلوکستین میخورم هدفم کم شدن اشتها بود که خیلی خوب اوایل جواب داد و چند کیلویی لاغر شدم اما یه عارضه وحشتناک روم گذاشته ینی دیگه خوب نمیشم؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آین قرص عوارض زیادی داره 

یکیش اینه که صدای اضافی تو گوش میاره

و مهمترینش اینه که میل جنسی رو صفر میکنه 

و اینکه روانپریشی میاره 

این برا کسایی هست که افسردگی حاد دارن

بنظر من حتی ی دونه دیگه هم نخور

تنها عوارض فلوکستین سردرد وطپش قلبه خوردید اصلا زیر آفتاب نرید چون لک میاره .دیگه ادامه ندید

من نمیدونستم لک میاره.چند یچسال پیس میخوردم بعد ی پزشک گفت به مرور پوکی استخون میاره گذاشتمش کنار .وگرنه واسه افسردگی و کم کردن اشتها عاللللیییییه

هوووووی زرت و پرت میکنی ۲۵۰۰ سال پیش خشایارشاهو شکست دادی الانم شکست میدی؟😏 هرسال جشن پوریم میگیرین؟  خشایارشاه که پوسید اما نوادگانش زدن دهنتو سرویس کردن😂

شماهم مجددا به پزشک مراجعه کن.البته من صدانمیشنیدم ولی شما که دچار این عارضه شدی حتما برو

هوووووی زرت و پرت میکنی ۲۵۰۰ سال پیش خشایارشاهو شکست دادی الانم شکست میدی؟😏 هرسال جشن پوریم میگیرین؟  خشایارشاه که پوسید اما نوادگانش زدن دهنتو سرویس کردن😂

با یه کسی اشنا شدم که فهمیدم این دارو رو سالهاست میخوره. متاسفانه کنترل اخلاقی نداشت. حرف هایی که تصورشم نمیکردین میزد... بدون دلیل... اتفاقی براش می افتاد حتما باید کسی از اطرافیان رو عاملش معرفی میکرد تا اروم شه... جایگاه اجتماعی ویژه ای داشت... اما... 

فوق العاده حرفای زشتی بهم زد و اگه اروم میشد و میفهمید شاید عذرخواهی سوری میکرد اما الان مدتهاست به روی خودش نیاورده... 

دلم براش واقعا میسوزه... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2706