2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

236 بازدید | 17 پست

چندین ماهه که میخوایم اقدام کنیم هر بار یه اتفاقی میفته به طور جدی دو ماهه اقدام کردیم ولی اونم انقدر اتفاق افتاد که اسمشو نمیشه اقدام گذاشت رفتیم دکتر ازمایش فهمیدم که مشکل تیرویید دارم همسرمم مشکل تحرک اسپرم یعنی دوباره اقدام تا چندماه تعطیل طلسم افتاده توش سنمون داره میره بالا ۵ساله که ازدواج کردیم اخه چرا هرچی مشکله بایذ برای من باشه دوست دارم بشبنم فقط گریه کنم که چرا هیچوقت هیچ کاریم بدون درد سر نمیشه همیشه باید انقدر دنبال یه چیزی بیفتم که اخر سر از زده شم ازش

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

عزیزم حتما حکمتی داره .ناامید نشو همه مشکل دارن و تنها نیستی . امیدوارم که سریع مادر بشی و خدا بهت فرزند صالح و سالم بده ان شاءالله

لطفا برای قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید .  ان شاءالله که شما هم به حاجتتون برسید  
ناامید نباش

بخدا نبودم هیچوقت نا امید نبودم ولی خسته شدم عین ۱سال هر ماه دقیقا ی اتفاقایی میفته که نمیشه بار اول که اقدام کردیم انقدرررر امید داشتم که اسمم انتخاب کردم 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حتما حکمتی داره .ناامید نشو همه مشکل دارن و تنها نیستی . امیدوارم که سریع مادر بشی و خدا بهت ف ...

خبلی دلم گرفته خیلی تنهام امیدوارم خدا بهم نگاه بندازه

2738
سنی نداری که ان شاءالله مشکلاون حل بشه و هر چه زودتر خدا براتون بچه های صحیح و سالم و صالح براتون ع ...

مرسی عزیزدلم خیلی دعا کن برام 

خاله من۴۳ سالگی بچه دار شد.از نظر سن نگران نباش

زندگیم خیلیییی تکراری و بی معنی شده واقعاا دلم بچه میخواد با تمام وجودم بچه میخوام

من خواهرشوهرم نزدیک ۳۰ سالشه هنوز ازدواج نکرده

خسته شدم از اینکه اطرافیان هی میپرسن دیگه باید بچه بیاری چرا هیچکس نمیفهمه شاید مشکلی هست 

زندگیم خیلیییی تکراری و بی معنی شده واقعاا دلم بچه میخواد با تمام وجودم بچه میخوام

ان شاءالله که خدا بهت هدیه بده.برات دعا میکنم

لطفا برای قبولی کنکورم یه صلوات مهمونم کنید .  ان شاءالله که شما هم به حاجتتون برسید  
ان شاءالله که خدا بهت هدیه بده.برات دعا میکنم

مرسی عزیزدلم 

2706