2737
2734
عنوان

برداشتن خال با لیزر co2

1071 بازدید | 19 پست

سلام خانوما.من امروز خال های صورتمو لیزر کردم.دکتر بهم پماد جنتکس داده.ولی الان تو مراقبت ها میخونم ک گفتن باید پماد زینک اکساید هم بزنی.چیکار کنم به نظرتون بزنم رو این پماد ک دکتر داده.تو برگه ای ک کلینیک داده نوشته دوتاشم بزنی واینکه میترسم جاش بمونه  

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
سلام پماد جنتکس تنها بزن مشکلی نداره..از روز چهارم هم شروع کن ترمیم کننده بزن روزی ۲بار که جاشون نمو ...

مرسی عزیز.شما تجربه داری؟ اخه نوشتن زینک بزنی جاش نمیمونه صورتم پر خال بود سوراخ سوراخ شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون پاد جنتکس بزن 

منم اردیبهشت برداشتم گفت دو روز صورتمو اب نزنم

بعد روزی دوبار جای خالای با شامپو بچه بشورم تا ۵ روز 

و بعد ۵ روز حتما روشون ضد آفتاب بی رنگ بزنم و هر روز بشورم

وقتی بشوری حالت عفونتی میشه نگران نباش سعی کن آروم لیف بزنی روش اون حالتی که روش بسته شده کنده بشه 

و اصلا روشون ترمیم کننده نزنیا به من گفت بزنی جاش میمونه گفت اگه جاش بمونه برات میکرو میکنم

جاش نموند خیل نگاه کنی ی ردی ازش هست ولی باید خیلی زوم شی 

من ۱۵ تا برداشتم 

2731
همون پاد جنتکس بزن  منم اردیبهشت برداشتم گفت دو روز صورتمو اب نزنم بعد روزی دوبار جای خالای ب ...

واس منم زیاد بود.الان صورتم بدتر زخم شده .بلد نیستم عکس بدم نگاه کنی

ترمیم کننده چیه چه مارکی

به من گفت اصلا نزن

چون جاش میمونه خیلیم تاکید کرد حتی شوهرم بدون اینکه به من بگه خرید زنگیدم بهش گفت اصلا نزن 

خیلیم تاکید کرد تا ۵ روز پماد جنتکس 

و بعد ۵ روز کرم ضدافتاب بی رنگ حتی گفن وزی ۳ بار تمدیدش کن 

شستشو هم که گفت انجام بدم

2738
شما هم با لیزر co2 برداشتی

برای من سوزوند ی دستگاه بود برقی بود میسوزوند 

من پیش دوست ابجیم رفتم خیلی دلسوز و کارش خوب بود من رفتم

مامانمم خیلی سال پیش رفت اونم سوزونده بود که اصلا جاش نموند 

اشکال نداره  اولش اینطوری  ی دو هفته بگذره خوب میشی شستشو انجام میدی؟الان روز چندمی؟

غروب برداشتم.گفت فقط نذار بدون پماد بمونه ۳    .۴ ساعت یکبار پماد بزن

غروب برداشتم.گفت فقط نذار بدون پماد بمونه ۳    .۴ ساعت یکبار پماد بزن

دقیقا 

اصلا نباید بدون پماد بمونه

ولی بعدش کیف میکنی 

من صورتم باز شد حتی گفت تا ی سری دربیاد خالات مجانی برمیدارم چون بعصی خالا درمیان دوباره

برای من درنیومد ولی واسه ابجیم دوتا خالاش درومد رفت سوزوند باز بعد دوتای دیگشم که سوزوند یکم اینورتر بعد ۱ ماه دوتا خیلی ریز ریز درومد گفت دیگه نمیرم بسوزونم

خود دخترم خال داشت گفت ۴ بار سوزوند درومد ولی حجمش کم شده گفت باید چندبار دیگه بزنم

بعصی خالای من واقعا درد داشت چون ریشه داشت از بیرون ریز بودا از داخل ریشه داد 

ولی ی خالم که بزرگ بود اصلا ریشه نداشت 

2706