2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دومی ها شبیه واقعی ان👌

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃

اولیییییی😍🙂🥺

قبلنح میگفتنح اینح بی صاحابوح بزار پایینح و بروح پایع درساتـ༒︎𒊹︎︎︎ᴥ︎︎︎𒊹︎︎︎ الانح میگنح این بی صاحابوح بگیروح برو پایع درصات:)シ︎꧁😺🤧✌️/_______________چراکشتیش؟___آقای قاضی لواشکاموخورد🙂😾😺__آزادی😐🖐️💫____________ط/تنها/ببعی/در/علفزار/قلبمی🙂🌠🤍E♥️من باشم وعروصکام وگوشیم وهندفریم وحیوون خونگیام/بدون لب ودهنایی کع ادعامیکنن عادمن....(:✨

محبت همسرم خیلی بهم کم شده بود🥺 تا اینکه دوستم برام از یک دعانویس دعا گرفت محشر بود 🤩🥳

امروز فهمیدم دعانویس و سرکتابش آنلاین و رایگانه به محض ورود ۵۰اعتبار میده

https://g02.ir/1YanZ

که میتونین باهاش دعا بگیرین و سرکتابش باز کنین محشره محشر🥰😍💯

فقط وقتی وارد شدین شهر تاریخ تولد و جنسیت رو وارد کنین

ازین سایتا رایگان داشتین به منم معرفی کنین من هرجا رفتم کلی ازم پول میخواستن☹️

2738
محبت همسرم خیلی بهم کم شده بود🥺 تا اینکه دوستم برام از یک دعانویس دعا گرفت محشر بود 🤩🥳 امروز ...

ای واییییی چراهمه جاهستیییی

خداجونم کمک کن بتونم بهترین مامان باشم برای این پسرکوچولوی قشنگی که بهم دادی باتمام وجودم عاشقشم عاشقتم😍😍🥰