2733
2734
عنوان

دردودل

37 بازدید | 4 پست

هیچی من معلمم بچه هارو بعضیارو که مشکل نت دارن حواسشون نیست از کلاس حذف میکنم حذف کاربر میزنم بره بیرون بیاد که یا مشکل میکروفونش رفع شه  یا حواسش  جمع  همیشه بااین نیت بوده 

امروز چی شد یکی از بچه ها که خیلیییییییی با من لجه خودش تو بلوغ  هست غده خیلی اومدم بپرسم دیدم صداش نمیاد حذفش کردم گفتم حالا برمیگرده مشکلش حل میشه  مشکل صداش ییا اصلا حرف میزنه هیچی انسداد کاربرم زدم باهاش به خدا اصلا نمیدونم چی شد دستم خورده بود بهش   وایشون فکر کر ه من از عمد مسدودش کردم و حذفش کردم   هرچی باهاش صحبت گردم  قبول نمیکنه میگه تو بامن لجی نمیخوام ادامه  بدم  دیگه!  عضوش کردن با یک شماره ی دیگه بازم میگفت تو بامن لجی سوال پرسیده سرکلاس  گفتم تو وات جواب  میدم یادم رفته  حالا اومده شاکیه  میگم هرچی بوده فکر نمیکنه سهوی بوده یا نیت بدی پشتش نبوده مثل بقیه 

همش  فکر میکنه  من باهاش لجم  مثلا میگم پسر خوب  بعد  کلاس یک دقیقه اگه وقت داری سوالتو تکرار  کن  کن میگه نه! من دیگه  نمیخوام ادامه بدم 

تمام تنم داره میلرزه از غصه  من  نه ک از کسی کینه داشته باشم و بخوام حذف کنم  نه ولی این  اونجوری که اینا  برداشت کردن نیست  واسه همین زیر بار نرفتم گفتم کار سیستمه  همینجوریش صدتا پرونده برام  درست کرده خواهرش جوری که انگار من پدر گشتگی دارم باداداشش  حالیشون نیست که سوتفاهم بوده اینم اگه زیر بار میرفتم دیگه وا ویلا 

حالا به سوپر وایزر زنگ زدم  رد تماس زد

فوقش بیرونم میکنه  منم از مدرسه  هم  میام بیرون  بست میشینم  پایان نامه مینویسم‌

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

چرا من عنوان و یچیز دیگه خوندم؟:/

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

دلم خیلی گرفته خیلی خیلی  خیلی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها و بی کس و ناراحت چشام اشک  ودلم خون 

2728