2703
2553
عنوان

واقعا معدل یک ترم دانشگاه مهمه؟

1723 بازدید | 19 پست

من فک کنم معدلم ۱۷ یا ۱۶ بشههه خیلی کمه   

به نظرتون مهمه؟ اینم بگم من بچه درش خونی بودم اما الان ی سری قرص میخورم کلا روم خیلی بد تاثیر گذاشته اصلا نتونستم درس بخونم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی هم خوبه 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
رشته‌ات چیه    ترم چندی

علوم آزمایشگاهی ترم یک 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2714

تو کدوم دانشگاه درس میخونی که معدل ۱۷ کمه؟ 

ما این قدر دانشگاهمون سخت گیر بود که خرخونمون معدلش ۱۷ میشد

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
تو کدوم دانشگاه درس میخونی که معدل ۱۷ کمه؟  ما این قدر دانشگاهمون سخت گیر بود که خرخونمون معدل ...

علوم پزشیک همههههه طوری خر میزنن انگار چه خبره

برای اپلای مهمه. برای استخدام برخی مشاغل مهمه. البته معدل کل ات مهمه و بعدا ریزنمراتت به خصوص دروس تخصصی

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
2706