2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل اینکه اولین باره حامله شدی همون یکیو بیار ببین چجوریاس بعد میگی خوب شد دو تا نداشتم حالا هرچی قسمت بود

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...
2731
نه هنوز. ۴ هفتمه

من الان نزدیک ۸ هفته م ۵ هفته سونو دادم گفت دوقلو بارداری انشاله شما هم دوقلو باشه😘😘😘

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
2738
😂😂😂آره دقیقا

خخخخ منم مثل تو بودم بعدش گفتم خداروشکر یکی بود اولش ویارای حانلگیه خیلی خیلی بده دوتا بشه بدتره... بعدم بعد زایمان همون یکی بخدا خواب نداری باهاش دوتا بشه دیوونه میشی هردفعه یکی بیدار میشه فک کن من یکی داشتم شبا موقع شیر دادن هی تاب میخوردم گاهی میشد رو بچه ام می افتادم یهبار انقد نخوابیده بودم تا مادرشوهرم اینا از راه رسیدن بچه رو دادمشون یه سلام علیک سردم کردم گرفتم خوابیدم اصن یه وضعی بود تازه بچه ی من کمتر از بقیه بچه ها اذیت میکرد

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...