2726

معتاد و زن باز نیستن رفیقاش اما خیلی بی ادبن یه گروه زدن تو اینستا چیزیم نداره چارتا کلیپ فرستادن کلیپ حیوان و ایناس ولی ی اسم زشت گزاشتن رو گروه اسم الت نردانه اونم ب لحن خیلی زشت بخدا حالم بد شد

چیکارکنم بنظرتون....

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

خب چیکار ب اون داری

اکثر اقایون با دوستاشون از اینجور شوخیا دارن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب چیکار ب اون داری اکثر اقایون با دوستاشون از اینجور شوخیا دارن

اخه خیلی بد بود ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی در حد زیادی زشت بود کلماتشون

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

اینستا گروه هم داریم؟

ببینید با برخورد هجومی  و  یک دفعه ای سعی در خارج کردن شوهرتون نکنید...

کم کم باید یه کاری کنید که بدون اختلاف خودش خیلی رغبت به ورود تو اون گروه نداشته باشه...

فکر میکنم زمان بر باشه

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
عزیزم مردا همشون اینجورین هیچی نگو

خیلی بده این حجم از بی ادبی

گشتن با این ادما اونم بی ادب میکنه

جدا استفاده از الفاظ رکیک ‌‌ج نسی برای اقایون طبیعیه.  ؟؟! خیلی زشته که  متنفرم کسی این ...

من نمیدونم اینجا چرا میگن طبیعی 

واقعا طبیعی نیست 

خیلی بده این حجم از بی ادبی گشتن با این ادما اونم بی ادب میکنه

وای عزیزم اصلا فکر اینو نکن که شوهرت از این چیزا بلدنیس منپ همچین تصوری داشتم در مورد شوهرم هرکسی هم میبینه فکر میکنه خیلی باادبه ولی وقتی گروه دوستاشو دیدم تصوراتم به کل عوض شد 

من نمیدونم اینجا چرا میگن طبیعی  واقعا طبیعی نیست

مجردم !

ولی خیلی زشته یه مرد با مرد دیگه شوخی های ج ن سی بکنه 

حس میکنم حرمت. زن و حتی خواهر و مادر خودشونو میشکنن

دیدم متاسفانه چنین آدمایی و 

ولی خیلی زشت و زننده ست