2726

این تاپیک رو پست کردم که کسایی ک میگفتن پسرا دروغگو یا غیر قابل اعتماد یا ... هستن دلیلشون رو بگن

کسی دلیلی برای نقض این حرف دارن ؟؟ اگه تجربه‌ای هم در این مورد داشتید بگید لطفا

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو این روابط فقط و فقط دختره که صدمه میبینه پسرا همشون مثل همن

از چه نظر مثل هم هستن؟

امضامو میخونی برام دعا کن❤خیلی نیاز دارم که امسال کنکور قبول بشم..از لحاظ روحی خیلی خسته شدم و سختی‌های زیادی دارم میکشم دعا کنید امسال نتیجه کنکورم خوب بشه و برم دانشگاه و آینده خوبی داشته باشم😥🖤
2728

ببین ی سال با ی پسر بودم ک اونم نصفشو قهر بود... یعنی میپیچونداااا کلا تو عمرم فقط با همین بودم. خیلی هم ب ظاهر متشخص بود. دفعه اخر ک پیچوند ازدواج کردم الان ۴ ساله از اون ماجرا میگذره. شوهرم خیلی خیلی خوبه از هرجهت ک بگی... ولی هنوزم گاهی ب یاد اون پسر اشک میریزم. زندگیتو تباه نکن فقط همین

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

هرکسی که خودش تجربه شکست داره یا دروغ شنیده خیانت دیده میاد میشه علامه و فتوا میده که همه پسرا دروغگو هستن عوضی ن 

نمیشه جمع بست 

مگه دختر خیانتکار و دروغگو کم وجود داره؟ 

فقط باید عاقل باشی و قبل اعتماد کردن طرف مقابلتو بشناسی تا ضربه نخوری

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
ما دخترا خودمون هم غیر قابل اعتماد هستیم همین

اره دقیقا منم منظورم همین بود ..

از دوستی با پسر چی نصیب دختر میشه که انقدر مشتاق هستید ؟؟

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

ببین ذات آدم باید درست باشه پسر و دختر نداره. ولی وابستگی دخترا بیشتره.

تو هر رابطه ای صداقت دو طرفه باشه مشکل پیش نمیاد.

🌼الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🌼
هرکسی که خودش تجربه شکست داره یا دروغ شنیده خیانت دیده میاد میشه علامه و فتوا میده که همه پسرا دروغگ ...

دقیقا

2706