2726

هیج وقت عشق یک مرد جوان نتونستم قبول فکر کنم فکر کردم الکیه فکر کردم لیاقت من مردای پیرهه اون ها منو ول نمیکنن میتونم برا اون ها ناز کنم ...از مردای جوون سرتر نیستم اما از مردای پیر سرترم 

خیلی ها آرزوشون ه تو خانواده ی ما باشن فکر میکنن ما مرفه ب دردیم نگاه هم میکنم من واقعا بهترین لباس بهترین امکانات رو داشتم بهترین نقطه شهر خونمون بابا و مامانم تحصیلات خیلی بالا  بهترین مدرسه ها درس خوندم اما هیچ وقت لیاقت خودم رو پزشکی ندیدم همیشه میگفتم نمیشه 

نمیتونم حرف بزنم صدام میلرزه دست و پاهام میلرزه نمیدونم چرا اینجوری شدم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم ریشه در خانواده داره خانوادت باهات خوب بودن ؟اذیت سرکوفت؟مقایسه؟

آره اهل سرکوفت و مقایسه بودن حتی برا ساده ترین چیزها

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728