2733
2734

ببخشید دوستان عزیز این چندوقتی که من تاپیک های نی نی سایت رو خوندم متوجه شدم که بیشترین اختلاف نظرها روی مسائل مذهبی و اعتقادی است

من فقط اومدم چندتا نکته دوستانه بگم لطفا کسی جبهه گیری نکنه و خدایی نکرده به شخص یا گروهی توهین نشه....

اول اینکه اعتقادات هرکس برای خودش محترمه سعی کنید بهم احترام بذاریم

دوما من میخواستم به همه  دوستان با هر دین و مذهبی که هستند بگم که خدا و راه خدا رو با رفتار و اعمال افراد نسنجید حتی اگه اون فرد یه آدم به ظاهر مذهبی باشه...نه اینکه خدایی نکرده بخوام به مذهبی ها توهین کنم... بعضیا واقعا محترم هستند ولی بعضی از آدمای مذهبی نما واقعا مردم رو از خدا و دین زده میکنند...خدا خیلی مهربان و دارای صفاتی بی نهایت زیباست...کسیکه ادعای مذهبی بودن داره باید رنگ خدا داشته باشه و مواظب رفتار و حرفاش باشه 

و در آخر عزیزانی که ادعای مذهبی بودن دارید یه جوری رفتار کنید که کسیکه حتی مسلمان نیست بواسطه رفتار شما به سمت خدا بره

و عزیزانی که مذهبی نیستید و نمیخواید که مذهبی باشید....اختیار با خودتونه...ولی مواظب باشید که با خدا درنیفتید..و اینکه اگه فردی به ظاهر متدین کار بدی کرد به پای خدا و راه خدا نذارید

ممنون از همه دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کارساز نیست گلم 

برنامه ریزی سیستم 

مردمم که...🤦‍♀️

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.

والا من اونروز یه سوال پرسیدم نمیدونی چیکارکردن اومدن بمن انگ کافربودن زدن که خدانمیبخشتت هرجاام جواب پیدانمکیردن میگفتن استغفرالله خیلی دلمو شکوندن من داشتم جواب سوالامومیپرسیدم

خوشبختی یعنی خونوادمون داره سه نفره میشه😍😍
2738
الان یعنی اعتقادات داعش و طالبان محترمه باید احترام بزاریم؟!    

اعتقادات داعش باعث نابوری یه جامعه میشه ولی این که به اعتقاد اونایی که مذهبی نیستن یا هستن احترام بذاری هیچ تاثیری تو زندگی بقیه نمیذاره

قوی متفکرند اندر ره دین

قومی به گمان فتاده در راه یقین

میترسم از آنکه بانک آید روزی

کای بی خبران راه نه آن است نه این

« حکیم خیام نیشابوری »

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
والا من اونروز یه سوال پرسیدم نمیدونی چیکارکردن اومدن بمن انگ کافربودن زدن که خدانمیبخشتت هرجاام جوا ...

اینجا .....خل زیاد داره ووووو انقدر ادمو مسخره میکنن عیب میزارن روت یه باریه تاپیک زدم دوسال پیش  تا یه مدت تو هر تاپیکی میرفتم مسخرم میکردن 

اگه به گذشته بر میگشتم خوب بود 
2706