2726
عنوان

از بی توجهی خوشم نمیاد 😐💔

191 بازدید | 13 پست

من ۳ تا دوست دارم 

که ۱۳ سال با یکی دوستم 

با یکیش هم ۳ سال 

یکیش هم ۴ ماهه آشنا شدم( همشون دختره) 

دختری که ۴ ماهه آشنا شدم بهش گفتم که از بی توجه ای خوشم نمیاد ... 

کسی که باهام سرد میشه خوشم نمیاد .. 

ازم پرسید که یعنی اصلا دوستات بهت بی توجه ای نکردن گفتم نه ! 

البته عاشق اینم که مرکز توجه باشم .. 

نمی‌دونم شاید تک فرزندم بخاطر اونه ؟

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

نه منم واقعا خوشم نمیاد از بی توجهی 

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ دوستی ندارم

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]
2728
خدا بهت رحم کنه بعد ازدواج 

چرا

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

خب منم بدم میاد اما خب اون بی توجهی کنه منم بی توجهی می کنم..مهم خودت رو دوست داشته باش که کمتر ناراحت بشی کسی بهت توجه نمیکنه...بعدم خدا هست که همیشه توجهش به تو هست...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

مغرور نیستم      فقط دنیا بهم ثابت کرد       توجه زیاد                                           بی توجهی میاره 😐👌

کاربرآقا...کاربرآقا..کاربرآقا✋khz.ahwazبسلامتی " آب" که هر چی هم بجوشه باز یک رنگه وشفاف👌Month=E3fand♡من " پرسپولیسیم " مغرورانه ترین جمله ی دنیا 

من قبلا برام مهم بود ولی الان نیست !

بعد بیست سال زندگی فهمیدم توجه دیگران چه اهمیتی داره !

کلا دو ساله دیگه خودم و خانوادم فقط برام مهمن!دوستا فراموش میشن بعد یه مدت چه قدیمی چه جدید!