2726
عنوان

خر شانس ترین فردی که در ازدواج دیدید رو بیاید بگید .

| مشاهده متن کامل بحث + 6885 بازدید | 215 پست
آخ نگو که دلم خونه... دومی رو باردارم خونریزی شدید داشتم دوروز پیش زنگ زدم بهش میگفت باشه اشکال ندا ...

منم دو بار سقط کردم ۱۴ سالگی خودمو بدبخت کردم عقد کردم بعد فامیلای همین آقا از دهات رفتن شهر ب ی روز خوش رسیدن 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خر شانس فقط خرش مال ماشد.

کل عروسهاییکه آمدن تو فامیل همشون خر شانس شدن

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....

استاترانشالله به اون چیزی که تو ذهنت هست میرسی همراه با عشق.یکی که عروس آشنامون شددختره وضع مالی خیلی معمولی پسره ازنظرمالی نگم برات تو چندین شهرفقط ویلادارن این کوچکترین بخش سرمایش‌.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2728
والا رفیقم دندون پزشکه اونجا کار میکنن ۱۳۰۰ اونورز نشون میداد زدن به کارتش  دانشجو های عمومی ک ...

پرستار هم ۱۳۰۰ نمیگیره چه برسه پزشک این حرفا چیه داندان پزشکی کمتر ماهی صدمیلیون کمتر نداره پزشک عمونی ماهی سی چهل تومن کمتر نداره من خودم پرستارم این حرفارو باور نکن 

چرا ؟اینجور آدمها خطرناک و روانی هم هستن 

ی بار وقتی ک دانش آموز بودم تهمت زد ی بارم بعد ازدواجم ک دم خودشو چیدم خانواده شوهرم میخاستم اتو داشته باشن میگفتن ب شوهرت نگو ال میکنه بل میکنه ولی من همون روز گذاشتم کف دست شوهرم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
استاترانشالله به اون چیزی که تو ذهنت هست میرسی همراه با عشق.یکی که عروس آشنامون شددختره وضع مالی خیل ...

چه لاکچری

چند سالشونه جفتشون؟

پولدار در حد  مازراتی و پنت هوس و...؟

۲۰۰۰ میلیارد دار و ندار؟

کجا آشنا شدن؟

مرسی عزیزم شما هم خوشبخت و موفق باشید🤩❤

دختری که قراره با من ازدواج کنه

اوه 😒

خوب کردی 

تجربه یادم داده پنهون کاری نکنم چون بدتر عواقبش میبینه ادم

2706