2726
عنوان

خر شانس ترین فردی که در ازدواج دیدید رو بیاید بگید .

| مشاهده متن کامل بحث + 6885 بازدید | 215 پست
میلیاردر در حد مازراتی و پنت هوس و...؟

آره بابا کاخ داشتن واسه خودشون  یه ویلا داشتن شبیه کاخ بود

(درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را)     با افتخار بچم از نظر کاربرای نی نی سایت 🤣🤣.....              سیزده سالمه اگه قراره نوشته هامو ریپلای کنی و و منو بچه بدونی:                                                                            ۱_اولا اینکه میدونم بچم و نیاز نیست هی یادآوری کنی!!!!        ۲_دوما اینکه سنم کمه اما میتونی اینم تشخیص بدی عقلم چند سالشه؟!                                                                                                                                                        نتیجه گیری:اگه خواستی در مورد سنم حرف بزنی و منو بچه بدونی و هی بگی از نی نی سایت برو بهتره بگم نمیرم و تو هم بهتره ریپلای نکنی ممنون✨❤️😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همشون خوب بوده شانسشون تو فامیل 😁😁😁😁 اما دختر عمم که معمولی ترین بود بهترین افتاد بهش😁😁😁

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
2728
بگم خودم خودخواهی میشه🤣

جدی به خاطر پول و اینا نه ها اصلااا

از این نظر که با فردی که عاشقش بودم ازوواج کردم 

یه زندگی خوب دارم خداروشکر بچهامو دارم

شوهرم مرد خوبیه

همه چیز پول که نیست

زندگی با سختیاش قشنگه
میلیاردر در حد مازراتی و پنت هوس و...؟

ببین مثلاا خواهر شوهر من خرید مازراتی براش آب خورونه اما سبک زندگیش اینجوریه ک نمی خره .

همه پولدارا ک ی شکل زندگی نمیکنن

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹

دختر عموم ۲۰ سال که تو اتریش داره عشق دنیا رو میکنه

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
والا  بدبخت ترینشون منم  از شهر رفتم روستا ۱۴ سالم بود شوهرم ۱۱سال ازم بزرگتره  نه ...

بعضی از قسمتاش اوضاع منه ۱۱ سال فاصله داریم کتک کاری از شهر اومدنشون ب این روستای خراب شده

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

اسی اونی که بهت گفتن دوروغ بوده 

بشنو باور نکن

پزشک تا متتخصص بشه ۱۲_۱۳سال ددس میخونن با حقوق کم بعد تا کار کنه و بیاد یه پولی دد بیاره مطب و استخدام تو بیمارستان و مطرح شدن تو حامعه حداقل باید ۴۰ ساله شده باشه 

اکثرا تو زمان دانجشجویی که پولی ندارن ازدواج میکنن

گجا پیداش شد دکی؟ دختر خاله مامی هم خوشگل و پولدار بود؟

اسی حس میکنم زیاد اینستا کردی میکنی و رمان می خونی 😂

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
اسی اونی که بهت گفتن دوروغ بوده  بشنو باور نکن پزشک تا متتخصص بشه ۱۲_۱۳سال ددس میخونن با حقوق ...

این جا دکتر ک میاد درمانگاه خودشم دانشجو ۱۲ تومن حقوقشه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706