2726
نمیدونی کجا رفتن؟  حالا من عاشق تغییر چهرم.  صورتمو تا زگی تزریق چربی کردم .میگم کاش زود ...

فقط می‌دونم تهران بودن ،فک کنم دو سه مرکز معروف هست برای این کار ،و اینکه تزریقتون هم مبارک باشه، این چیزا سلیقه ای هست البته من توی این سن این نظر رو دارم که چهررو بدون تغییر و جراحی و آرایش دوست دارم اما خب نیاز آدم ها  متفاوته و ممکنه در آینده هم همچین نظری نداشته باشم مادرم هم نظر شما رو داره ،با وجود اینکه کلی باهاش صحبت کردم بدون توجه به حرف های من بینیشو جراحی کرد 😂

یکی یه دونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر داد؟ چند وقته؟  بعد اینک چند درصدش بریزه بستگی ب پوست خودمون داره؟

اول اينكه خيلي به پوست خودمون بستگي داره اما بيشتر به كار كلينيك بستگي داره كه ظاهرا تو متدهاي جديد بيشتر تارها پيوند رو قبول ميكنند هشتاد درصد ريزش كاملا طبيعيه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ممنونم ببين هر كاري كني اين ابرو طبيعي خودت نيست كسي متوجه نميشه جاي خاليش رو اما خودم كه دايم جلو ...

عریزم فک کنم عکست رو از نی نی سایت گذاشتن تو نت.

الان داشتم دنبال کلینیک میکشتم یهو عکست و دیدم

عریزم فک کنم عکست رو از نی نی سایت گذاشتن تو نت. الان داشتم دنبال کلینیک میکشتم یهو عکست و دیدم

جدا ميشه ميبينم ؟جالب شد برام اخه خودم بارها اين عكس رو تو نت گذاشتم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706