2726
خوابیدن چطور بود؟ پشت سرت درد میکرد؟

نه درد نميكرد اما پشت سر بخيه داره خوب چند شب اول كه نميشه رو بخيه خوابيد مجبوري با بالش مخصوص بخوابي كه سرت رو بالا نگه ميداره گردنت درد ميگيره من شبها رو كاناپه ميخوابيدم سرم رو هوا بود

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش من خودم انجام ندادم و کلا با تغییر در چهره مخالف هستم ،اما سه نفر از اقواممون انجام دادن هر سه ...

نمیدونی کجا رفتن؟ 

حالا من عاشق تغییر چهرم. 

صورتمو تا زگی تزریق چربی کردم .میگم کاش زودترمیکردم

ککلینیک رز ،ایران نوین،ایرانیان  و وی ای پی چطوره؟ شناخت داری؟

رز و ايران نوين خيلي بد هستن دوستم تو رز كاشت بد شد ايران نوين هم يه مدت خواهرم كار ميكرد اونجا خودش نرفت اونجا بكاره رفته جاي ديگه

2728
عكس بعد رو دارم اما عكسهاي قبلم ميدوني همش با مداد بود و ريمل ابرو خيلي معلوم نيست چحوريه  ...

ببین کاملا همه جای ابروتو انجام داد؟

جایی خالی نموند؟؟؟

اینا ک تیز تیز و پراکنده میشه ابروهاشون. اونا چرا اینطوریه؟جنس موهاشون اینه؟خیلی بده اون جوری. هر کدوم از موهاشون ی طرف میره.

وبی برای شما پیوسته و ب یک جهته

ببين من كلينيك ستاره ساعي انجام دادم خوب هم بود خدايي اما مدلش رو دوست ندارم هر چي گفتم يككم دنباله ...

عکس قبل و بعد ابروهاتو میزاری منم میخوام کاشت کنم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
ببین کاملا همه جای ابروتو انجام داد؟ جایی خالی نموند؟؟؟ اینا ک تیز تیز و پراکنده میشه ابروهاشون. ا ...

خوب همون بستگي به جايي كه ميري داره ديگه براي من جهاش درسته تراكمش هم خيلي خوبه اما خيلي نازك و كوتاه زده من هرچي بهش گفتم يه رج پهنتر كن گفت بد ميشه و صورتت جا نداره اما براي خواهرم دقيقا با استخونبندي صورت من خيلي پهنتر زده همه ميگن براي اون بهتر شده. وگرنه از نظر كيفيت كار براي من عالي شده 

خخیلی درد داشت ؟ تا چند روز؟ ابرو ک درد نداشت؟

نه ابرو كه درد نداره اصلا چيزي نيست 

نه درد من اصلا و ابدا نداشتم هيچي 

گفتم فقط چون پشت سرم يه خط بخيه حدود ١٥ سانتي بود خوابيدن مصيبت بود وگرنه اون بخيه رو نه زدنش رو فهميدم نه بعدش درد داشت 

خوب همون بستگي به جايي كه ميري داره ديگه براي من جهاش درسته تراكمش هم خيلي خوبه اما خيلي نازك و كوتا ...

چه خوشگلی 

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
خوب همون بستگي به جايي كه ميري داره ديگه براي من جهاش درسته تراكمش هم خيلي خوبه اما خيلي نازك و كوتا ...

ددقیقا. اره منم پهن دوست دارم‌.

ترمیم میخواد؟؟ 

چند وقته زدی؟

خواهرت کجا رفتع؟

عکساتو دیدم عالی عالیه ابروهات

حالا تو کدومو توصیه میکنی کلینیک خودت یا کلینیکی که ابجیت رفته؟؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
خخیلی قشنگه مبارکت باشه. ولی فک کنم ی کم جای خالی داری. نه؟

ممنونم

ببين هر كاري كني اين ابرو طبيعي خودت نيست كسي متوجه نميشه جاي خاليش رو اما خودم كه دايم جلو اينه ام و زوم ميكنم يه كوچولو جاهايي خيلي كم خالي داره به هر حال اون ابرو كاشت شده همش نميگيره 

2706