2726
شبکه پویا میزارم براش بعضی وقتا  ولی دقیقا بچم ۵دقیقه نمیشینه تو اتاق همش بیرونه همین الان هم ...

نه عزیزم نمیخاد سخت بگیری.توخونه بهاش حرف بزنی کافیه.پسرمنم همش توگوچه س ولی چون فارسی حرف میزنه دوستاشم بهاش فارسی حرف میزنن.بااینکه اینجا فقط من تنهام بقیه عرب زبون ولی باز فارسی حرف میزنه بقیه هم یادگرفتن.

عزیزم خدا حفظش کنه

مرسی گلم

همچنین بچه های شمارو😘❤

دخترتون رو جوری بزرگ کنید که شجاع باشه و به خودش تکیه کنه اگه این کارو نکنید ، کل زندگیش رو منتظر میمونه که مرد‌ها نجاتش بدن ...💮‹ شازده کوچولو پرسید: دوست داشتناتو میخوای ببری تو گور باهاشون چیکار کنی که ابرازشون نمیکنی؟! روباه گفت: من دیگه دوست داشتن ندارم.شازده کوچولو گفت: مگه میشه؟!روباه گفت: آره ...همه دوست داشتنامو دادم به یکی ولی اون گمشون کرد حالا هم هر جا دنبالشون میگردم پیداشون نمی کنم ... :) ›"‏شماهم حس میکنید این اواخر تحمل کردن ادمای اطرافتون سخت شده و همه روی مخن؟ حتی حس میکنم دیگه ادمایی که بهم نزدیک بودنم مثل قبلا نیستن🥲.""میدونید علت گریه ی بی اختیار چیه؟«اینه که بدنمون درحال مبارزه با چیزاییه که ذهن و قلبمون نمی تونن اون ها رو توجیه کنن!»😄"حدود یک سال خواننده خاموش بودم😇اینجا هیچکس،دیگری رو نمیشناسه و همه داریم از فرسنگ ها دورتر باهم حرف میزنیم و نظراتمون رو منتقل میکنیم پس بیایید باهم مهربون باشیم🌻☘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم نمیخاد سخت بگیری.توخونه بهاش حرف بزنی کافیه.پسرمنم همش توگوچه س ولی چون فارسی حرف میزنه دوس ...

چه خوب خدا حفظش کنه برات 

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
2728
نه عزیزم نمیخاد سخت بگیری.توخونه بهاش حرف بزنی کافیه.پسرمنم همش توگوچه س ولی چون فارسی حرف میزنه دوس ...

چه خوب خدا حفظش کنه برات .

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
دقیقادخترمنم قاطی میکنه

فکر کنم زود باشه براشون منم تحت فشار نمیزارم بچمو

پشیمون شدم ؛ پاک کردم 😂 گفتم مورد حمله قرار نگیرم ؛ الان دانشجوام ؛ البته خارج از فضای دانشگاه برنا ...

آفرین موفق باشی .

همین که برنامه مینویسی یعنی خیلی باهوشی .

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
آفرین موفق باشی . همین که برنامه مینویسی یعنی خیلی باهوشی .

قربونت برم بچت معلومه باهوشه ؛ اگه تو هم بهش برسی آینده درخشانی در انتظارشه

من سطل آشغالی عاطفی تو نیستم دوست من ؛ پس اگه از جای دیگه زخمی هستی انرژی های منفی و سلیطه بازیاتو برای خودت نگه دار ؛ چون به محض اینکه متوجه بشم عقده داری پیاماتو نمی‌خونم 😝😉
١٣ ماهگي ميشمرد تا ٥ ١٦ ماهگيش مربع مثلث بيضي،هشت ضلعي....همه رو ميگفت ٢ سالو سه ماه هم الفبا ...

آفرین .انشالله که شاهد سربلندیش باشی

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
2706