2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که خاهان بچه پسر هستن  از روز اول پریودتون سعی کنید باشوهراتون نزدیکی نداشته باشین زمان تخمک گذاریتونو بدست بیارید مثلا خانمی که پریودش هر ۳۰روز یکباره. از سی روز چهارده روکم کنه اون روز میشه روز تخمکگذاریش حدودا اما برای اطمینان از روزی که پریودتون تمام میشه هر روز از کیت تخمک گذاری استفاده کنید تا بتونید زمان تخمکگذاریتونو پیدا کنید مرحله اول. ومرحله مهم   خوب بریم سراغ مرحله دوم 

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2728
مسخرمون کردی؟

چرامگه مریضم ؟

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅

مرحله دوم زمانی که کیت مثبت شد ودوتا هم رنگ شد 

دوستان اگه هستین لایک کنید که بدونم دقیقا دارم برا کسی چت میکنم یا خیر 

مرحله دوووم

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

همه ی راه علمی رو میرید 

باید بدونید بعد تلاشتون 

خواست خداست که حرف اول میزنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

خوب تا اینجا با دقت خوندین برا پسر دار شدنه ((سعی کنید حداقل ازده روز قبل از تخمک گذاریتون اصلا نزدیکی نداشته باشین تا اقاتون  قوی بشه تو دوران پریود سعی کنید روزی پنج تا فلفل ساه نکوبیده صبح به صبح بخورید تخم هویج هم از روز پریود تا پایان پریود هر روز یک قاشق دم کنید وبخورید شبی که میخاین نزدیکی کنید دو سه ساعت قبلش خودتون وشوهرتون کلی موز وتوت فرنگی بخورید تا بدن قلیایی بشه بیست دقیقه قبل از تزدیکی هم یک لیوان اب و یک قاشق جوش شیرین قاطی کنید و رحمتونو با اب وجوش شیرین باسرنگ شستشو بدین اینم مرحله دوم 

2706