2737
2734
عنوان

یاامام رضا.....😔😔😔💔

256 بازدید | 35 پست

سلام عزیزان من هفته پیش جواب آزمایشم نشون دادکه ویروس htlv دارم ومثبت نشون داد یک بیماری هست از خانواده ایذر که درمان نداره ولی از ایذر خطرش کمتره دوباره رفتم آزمایشگاه دیگه دیروز باهمسرم آزمایش دادم تروخدا دعا کنید برام پنج شنبه جوابش آماده میشه، دعا کنید بگن منفیه جوابش به دعاهاتون احتیاج دارم فرداهم میرم پاپوس آقا امام رضا هرکی حاجت داره بگه.....😭😭😭😭😭

https://dlw.webahang.ir/music/Track/hamed-zamani-emam-reza(128).mp3

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشماتو ببند تا بگم که چقد🙈🍷میخوامت بدجور عشق دلم💘🤗چشم من همش میپادت🪐😉مثل تو اصلا کی داره؟خوشگلی ازت میباره🌙😻همون شبی که بهت خورد چشم🎇🤙شونمون خورد بهم ما زدیم زل بهم👫🫀یکم پیشت شدش هول دلم🥺🥂دیدم باید حسمو من بهت لو بدم📱🙃بلاخره کارتو کردی اگه نتونم ازت دل بکنم چی؟تو دلمه واست حرفای قشنگی💌🥰هی دلم میخواد تو رو دست خودم نی♥️😍💋#مجید_رضوی🎧#بالاخره
خداشفابده😪

ممنون عزیزم دعام کن😔😔😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشماتو ببند تا بگم که چقد🙈🍷میخوامت بدجور عشق دلم💘🤗چشم من همش میپادت🪐😉مثل تو اصلا کی داره؟خوشگلی ازت میباره🌙😻همون شبی که بهت خورد چشم🎇🤙شونمون خورد بهم ما زدیم زل بهم👫🫀یکم پیشت شدش هول دلم🥺🥂دیدم باید حسمو من بهت لو بدم📱🙃بلاخره کارتو کردی اگه نتونم ازت دل بکنم چی؟تو دلمه واست حرفای قشنگی💌🥰هی دلم میخواد تو رو دست خودم نی♥️😍💋#مجید_رضوی🎧#بالاخره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله که زودتر خوب میشی واست ایه الکرسی خوندم

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
2731

عزیزم انشالله که این بار میگن منفیه.برات آیت الکرسی می خونم.

تو هم برای حاجت من دعا کن تو حرم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

عزیزم برات دعا کردم ان شاالله بزودی شفا پیدا کنی❤️.     

تاپیک خوشحالی بزنی♥️♥️♥️♥️.    

میشه به امام رضا بگی منو به حاجتم برسونه؟🥺

هرکی با من درافتاد.                                                   اتفاق خاصی نیوفتاد😐          نمیدونم چرا من همیشه تو خونه سینه خیز حرکت میکنم ولی هی میگن سره پایی ی چایی بریز.  سرپایی کنترلو بده سرپایی بمیر.  سرپایی   استغفرالله 😐 نمیدونم چرا واقعا نمیدونم.    شما فهمیدین بهم بگین 😍😐. مرسی   میگن تو بهشت اصن شنبه وجود نداره    وقتی بیدار میشی ی فرشته خوشگل میاد نازت میکنه میگه بخواد عزیزم جمعس😂

عزیزم برات هرچقدر بتونم صلوات میفرستم 

جسارتا میتونم بپرسم چطور الوده شدید 

امیدوارم مثه خیلیا امام رضا شفاعت شفاتونو بکنه و صحیح و سالم باشید

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2738
ایشالله که زودتر خوب میشی واست ایه الکرسی خوندم

ممنون از محبتت گلم😭❤اجرت باآقام امام رضا....

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله سریع خوب میشن امیدت به خدا باشه  رفتی پاپوس آقا برام دعا کن 😭 التماس دعا

قربونت ان شالله همه نی نی سایتی ها حاجت رواشن،حتما دعات میکنم عزیزم🥺🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم انشالله که این بار میگن منفیه.برات آیت الکرسی می خونم. تو هم برای حاجت من دعا کن تو حرم.

ممنون گلم🙏😔چشم حتمادعات میکنم💚

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم برات دعا کردم ان شاالله بزودی شفا پیدا کنی❤️.      تاپیک خوشحالی بزنی♥️♥️♥️♥️. ...

ان شالله عزیزم ممنون😔🌹حتما دعات میکنم ان شاالله حاجت روا شی🙏🙏🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهی به حق امام رضا به حق محمد قسم هیچ مشکلی نداشته باشی

به حق بسم‌الله خدا شفا بده

لطفا پیش امام رضا منم دعا کن ضامنم بشه خدا بهم پسر سالم‌صالح بده بزودی ان‌شاالله به حق امام رضا

لطفا از ته دلت برام دعا کن ملیحه‌ام

عزیزم برات هرچقدر بتونم صلوات میفرستم  جسارتا میتونم بپرسم چطور الوده شدید  امیدوارم مثه ...

اجرت با آقا امام رضا اصلا نمیدونم چی شد دیروز همسرم زنگ زد جواب آزمایش وگرفت گریه میکرد میگفت هردومون بدبخت شدیم😭😭😭ولی من امید دارم به آقا امام رضا......

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی به حق امام رضا به حق محمد قسم هیچ مشکلی نداشته باشی به حق بسم‌الله خدا شفا بده لطفا پیش امام ...

ممنون عزیزم از دعات،حتما دعات میکنم خودمم موقعی که پسرمیخواستم از امام رضا خواستم ان شالله شماهم حاجت روا شی🙏💚😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706