2726

من 23 سالمه متاهل و حامله. نمیدونم چرا روزام بی معنی میگذره دوست دارم ادامه تحصیل بدم دیپلمم ولی حاملم میگم از سال بعد اگه تونستم برم. شما برای ارتقاء سطح فکریو اجتماعیتون چیکارا میکنید؟ اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده حس میکنم خیلی عقبم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قلبش به عقلش غلبه نداشته باشه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2728

از نظر من شما فعلا حامله هستید استرس به خودت نده ، فعلا بهترین کار برای شما مطالعه راجع به نکات فرزند پروری و سبک زندگی سالم هست . فعلا میتونی اطلاعاتت رو ببری بالا . 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
کتاب

چجور کتابایی؟خودمم خیلی علاقه مند کتابم. اتفاقا تصمیم دارم کتابخونه ثبت نام کنم. بنظرتون برای کنکورسال بعد مطالعه درسی داشته باشم یا پیام نور مطالعه نمبخواد؟ دوست دارم دانشگاه روانشناسی بخونم🥺

حس نکن عقبی عزیزم من ی سال از شما بزرگترم درسمم خوندم ولی بازم از شما عقب ترم 

چون مجردم 

من تا ازدواج کنم و بچه دار بشم شدم سی سال 

پس خداروشکر 

درستم وقتی کوچولوت ب دنیا اومد می خونی

من عاشق بچه م😥

میشه برام ی صلوات بفرستین❤❤❤❤❤

سحرخیز باش 

هر روز حتی شده 10 دقیقه ورزش کن

کتاب بخون

یادداشت کن ایده هاتو 

کلیپهای آموزشی ببین مثلا یه هنر یاد بگیر

غذای سالم بخور

ریلکس کن

پیاده روی برو 

زیاد تو گوشی نباش

اینا خیلی تو بهبود اوضاع روحی مهمخ

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من که درس خوندم و شاغلم هم همین حس تو رو دارم و احساس می کنم همه روزام  بی معنیه. به نظرم آدم تا یاد نگرفته از چیزای کوچیک تو زندگیش لذت ببره و دلخوشیای کوچیک برا خودش ایجاد کنه شرایطش همینه. مثلا من کار هنری خیلی دوست دارم اما وقتش رو ندارم میخوام کتاب بخونم اما تنبلی می کنم در حالت کلی آدم باید از یه جایی شروع کنه به تغییر ماها بیشتر از اینکه چیزی رو انجام بدیم به انجامش فکر می کنیم اینه که همت نمی کنیم بریم جلو

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

منم مدت زیادی تو خونه بمونم همین حسو دارم

فکر میکنم باید اول خودتو دوست داشته باشی

همین الانش هم از خیلی ها جلوتری

خیلی ها اصلا اعتقادی ب پیشرفت فردی ندارن و منفعلن

خوبه ک تو به پیشرفت باور داری

بنظرم همه افکارتو رو کاغذ بنویس

اینجوری ک اول بنویس دوس داری به چه زنی تبدیل بشی .... ویژگی های خودتو تو ۵ سال اینده بنویس

بعد بنویس برای اینکه تبدیل به اون ادم بشی باید چیکار کنی

قدم به قدم راه هایی ک باید بری و بنویس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706