2703
2553
عنوان

بارداری

116 بازدید | 18 پست

سلام دخترای گل امیدوام خوب هستین . من تو تاپیک قبلیم گفته بودم ک باردار نمیشم الان ۶ هفته و ۵ روزه ک باردارم خیییلی خوشحالم😍🤰 خدا قسمت اونایی کنه ک در حسرت بچه ان.  ولی اصلا حالت تهوع ندارم خوبم خداروشکر فقط سر درد و شکم درد دارم بعضی وقتا. شما از تجربیاتتون به من بگم چیکارا کنم و فلان فداتوون بشم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی دلت همیشه شاد باشه 

معمولا از هفته ۸شروع میشه علایم رو

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
2720
ای جاااانم منم حالت تهوع نداشتم اصلا انشالله سالم بیاد بغلت بیشتر استراحت کن این ۹ ماه و کار سنگین ن ...

قربونت برم بعضی وقتا میگم‌ منکه حامله ام چرا حالت تهوع ندارم یا چیزی دلم نمیخواد هنوز تازه ام هس دیگ

2714
قربونت برم بعضی وقتا میگم‌ منکه حامله ام چرا حالت تهوع ندارم یا چیزی دلم نمیخواد هنوز تازه ام هس دیگ

من ک تاالان ک ۶ ماهمه یادم نمیاد هوس کرده باشم😂حالت تهوعم نداشتم هیچی اصن انگار حامله نیستم شکمم ک فقط یه ورم کوچیک داره بعد ۶ ماه بعضی وقتا شک میکنم 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
قربونت برم اره واسه من هنوز زوده

بچه اولته گلم؟

هفته ای یبار رابطه داشته باشین زیاد نه خطره..‌‌ 

عزیزم پسرکم روزی مرد میشوی جان مادریادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره ی جوانی ام ازتو انتظاری ندارم جز همینطور مرد باشی مردی واقعی🥰❤❤پسرم عاشقتم.... پسر دومم به داخل دلم خوش آمدی امیدوارم سقط نشی😍🤍
2706