2737
2734
عنوان

من میخوام خرجارو اخر شب بنویسم ولی

319 بازدید | 24 پست

شوهرم خیلی خسته ست و اصلا یادش نمیمونه در طول روز چقدر خرج کرده روش شما چجوریه؟

یه مدت مینوشتم خیلی خوب بود میفهمیدم کجا اضافه خرج میشه کم میکردم اصلا اخر ماه کم نمیوردیم 

چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهر من یه نرم افزار داره خودش ثبت میکنه خیلی خوبه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ماهیچکدوم حوصلشو نداریم خودمم میگم بنویسم که چی بیشر باید حرص بخوری مگرنه که نمیشه واسه چیزی که دوست داری هزینه نکنی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ماهیچکدوم حوصلشو نداریم خودمم میگم بنویسم که چی بیشر باید حرص بخوری مگرنه که نمیشه واسه چیزی که دوست ...

والا بحث دوست داشتن نيست خونه ما كه همش بحث واجباته 

خوب ماشين يهو مثلا روغن ريزي داري يك تومن خرجشه ديگه واجبه پول بيمه تامين اجتماعي رو شش ماهه ميريزيم واجبه پول بيمه عمر و بيمه شخص ثالث ماشين همشون واجبن 

ته تهش من حساب كردم اخرش دو تومن تو خونه ما غير واجبات خرج ميشه وگرنه همه خرجهامون واجبه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706