2737
2734
عنوان

شما چطوری مرغ درست میکنید؟

468 بازدید | 29 پست

سلام من اول روغن میریزم پیاز بزرگ خرد میکنم میریزم توش کمی سرخ شد مرغ میدارم توش .نمک میریزم بعلاوه زردچوبه،فلفل سیاه ،فلفل قرمز ،پودر زنجبیل،یکم چوب دارچین ،فلفل دلمه و هویج و رب میزارم سرخ بشه آب جوش میریزم و میزارم بپزه.ولی باز خوشمزه نمیشه .مرغمم در میارم آخرسری ی جوری سفید مانند با اینکه هم سرخش کردم خوب هم دو قاشق پر رب ریختم برای چهار نفر

مامان مانلی و سامیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پیازوفلفل دلمه سرخ میکنم ومرغ وزردچوبه روتوی اون سرخ میکنم .رب هم میزنم آب میریزم .نمک وفلفل وزیره ویه حبه سیرمیندازم داخلش ودرش رومیبندم تابپزه .همه میگن عالی میشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

عزیزم من مرغ رو چند مدل درست میکنم یکیش اینکه:اول کامل مرغاتو سرخ کن کامل بعد پیاز وهویج وفلفل دلمه ای رو رنده یا با غذاساز خورد کنه بریز تو مرغ رب هم بزنم یکم تفتشون بده نصف لیوان اب بریز درشو بزار اروم بپزه

من مرغ کوچیک میخرم پوستشو تمیز میکنم میشورم خشک میکنم

طعم دارش میکنم میذارم تو فر هر ۲۰ دقیقه کره میمالم بهش 

اینطوری پسند میکنه شوهرم

ولی اگه عادی بپزم اول با پیاز و فلفل و زردچوبه و نمک ابپز میکنم

بعد سرخش میکنم از رب واسه مرغ خوشم نمیاد

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2738

اول مرغا رو خام سرخ کن طلایی طلایی بشن.بعد پیاز بزرگ و نصف فلفل دلمه ای رنده کن ابشونو بگیر سرخ کن با انوااااع ادویه رب بریز سرخ کن بعد مرغهارو اضافه کن یه برگ بود بریز اب بریز بعد ۴۵دقیقه مثل رستورانا هست امتحان کن

اول ابپز کن باهمین ادویه ها ک گفتی ولی پیازو خرد نکن دونصف کن و بنداز بعد ک مرغت پخته شد پیازو در بیار مرغاروسرخ کن ابم جدا بزار سر سفره

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

من میذارم با شعله ی کم کم در بسته خودش آب میندازه توش چند تا برگ بو میندازم ادویه ی مخصوص مرغ و زردچوبه میریزم بعد که آبش تموم شد زعفران و آب میریزم یه ربع جوش میخوره 

تهش هم انار و یک عالمه پیاز داغ میریزم کنارش. هر کسی میخوره سیر نمیشه 

من مرغ کوچیک میخرم پوستشو تمیز میکنم میشورم خشک میکنم طعم دارش میکنم میذارم تو فر هر ۲۰ دقیقه کره م ...

منم اینطوری درست میکنم ولی شوهرم رب دار دوست داره میگه باید قرمز باشه

مامان مانلی و سامیار
2706