2737
2734
عنوان

چرا ما هرکاری میکنیم بارون میاد؟

354 بازدید | 51 پست

خونه عوض میکنیم روز اسباب کشی بارون شدید میاد

تولد میگیریم بارون

واسه داداشم وسط تابستون جشن گرفتیم تو باغ سیل اومد😐😐😐همه ی مهمونارو بردیم خونمون

هرسال روز تولدم بارونه 

۹سال پیش داداشم بدنیا اومد بارون شدید بود سیل اومده بود داشت دیوار بیمارستانو خراب میکرد😐😂

خونمون مهمانی هم میگیریم بارون میاد😐

کلا هرکاری میکنیم بارون میاد از همه بدتر اینکه سرویس خواب سفارش دادم قرار بود امروز بیارن الان پاشدم دیدم بارون میباره افتضاح خانمه زنگ زد گفت نمیتونم تو بارون بفرستم😐 حالا اینکه هرکاری میکنیم بارون میاد خوبه یا بده؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نکنه استرالیایید انقد  بارونیه😁 ولی خوشبحالتون ما حسرت یه بارون داریم دیگه برف که خوابشو ببینیم فقط هوای خشک و سررررد و طوفان😐😓

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738
اره شمالیم ولی زیاد بارون نمیاد فقط منتظره ببینه ما کی کار داریم ک نباید بیاد همون موقع میاد😂

شما همش ی کاری کن تا بارون بیاد

حداقل از خشکسالی نجات پیدا میکنیم

هر هفته مهمونی بگیر شده دونفر دعوت کن🤣🤣

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706