2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت نیاز باشه 

البته اگه جایی چیز قیمت مناسب باشه نیاز هم نباشه می گیرمش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2728

سالی یبار اساسی....بقیه خرده خریده......مثل یه مانتو...‌ماه بعدی یه بلوز‌‌‌‌‌........اگه مراسم داشته باشیم به تعداد مراسمات 😬

چند سال پیش وضعیت بهتر بود ولی الان هم گرونه‌‌‌....هم بچه هام بزرگ شدند....‌من برای خودم میخرم.....دخترم میپوشه.....وضعیه اصلا نگم برات 

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍

به نظرم این چیزا به شرایط محیطی و مالی و سنی ادم هم ربط داره. مثلا من تو دهه 20 زندگیم خیلی بیشتر لباس می خریدم. تا الان تو دهه 30. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿

مدت مشخصی نداره 

کلا تو بازار و خیابون هر چی به دلم خوب بیاد برا خودم و بچه هام میخرم 

کاری ندارم عید باشه ،یلدا باشه ،مهمونی باشه 

و البته به طور احسنت استفاده میکنم 

اینجور نیس اون چیزی که خریدم فورا بپوشم 

میزارم برا مراسم

و حتی شده عیدم خرید نکنم 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2706