2733
2734

من اولی رو بعد ۷ و ۸ سال خدا بهم داد کاش فقط نازایی بود اولش، بعدش همش حامله میشدم سقط میشد خارج رحم میشد ضربان قلب نداشت 

همش میگفتم بدبخت تر از منم هست خدایا 

بعدش خودش مصلحت دونست و داد بهم .چه غصه ها و زجر ها که نکشیدم برای بچه دار شدن 

ولی دومی رو که نمیخواستم خیلی راحت باردار شدم 

الانم ۵ ماهمه

به تو هم میده زمانش دست خداست توکل کن به خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان یه نفس عمیق بکش ، دورووتو نگاه کن ببین تمام خونه ات مرتبه و تمام دکوریهای سرجاشونه 🙂 کیییییف کن 😇 

😁 شوخی کردم عزیزم ایشالله یه تپل مپل صحیح و سالم نصیبت بشه به زودی 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2731
سنم بالاست...متاسفانه...۳۸ سالمه...سه ساله ازدواج کردم.‌‌۶ ماه بعدش اقدام کردم..ولی نشده تا حالا.... ...

خب مشکلت چیه .شاید از همسرته

خدای مهربون دوستت دارم.  ممنونم برای فرشته ی تو دلم هزار بار شکرت.لا حول ولا 
2738
چرا عزیزم؟شوهرت چیزی میگه؟

شوهرم تا دو سال پیش از گل نازکتر بهم نمیگفت همش میگفت من بچه دارم بشم با تویه نشه هم باتو۰پارسال تابستون مادرش فوت کرد کل زندگیم ریخت بهم داغون شد امیدش به بچه دارشدنمون بود که اونم نمیشه کلا رفته تو خودش وقتی عصبانی میشه حرفا وسرکوفتایی بهم میزنه که سر میشم دیشبم میگفت دیگه اراده کنم میرم پیش مامانم دلیلی واسه زندگی ندارم

درکت میکنم که الان چه حالی داری...شما چند وقته اقدامی...شما مشکلتون چیه؟؟

یک ساله شدیم

اما تازه سه ماه پیش فهمیدیم که مشکل اسپرم داره همسرم و عمل واریکوسل کرد

نمیدونی تا قبل عمل که نمیدونستیم مشکل داریم چه قدر عذاب کشیدیم

شب و روزم نی نی سایت بود

علایم بارداری و ..

دکتر خیر ندیده ام همون ماه اول رفتم

خندید گفت برو خونتون زود اومدی

ی ازمایش ننوشت

جدیدا ام شوهرم داره خوب میشه اما این ماه رفتم سونو زده بود پلی کیستیک!فکر کن یهو پلی کیستیک شدم

خدا نمیخاد بده

دیگه دنبال دارو دکتر نمیرم

چون انگار سنگ جدید میاد جلو پام

همین الان یه نفس عمیق بکش ، دورووتو نگاه کن ببین تمام خونه ات مرتبه و تمام دکوریهای سرجاشونه 🙂 کییی ...

😂😂😂

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
مشکلتون چیه؟منم ۹ ماه اینا طول کشید هر روزه خدا آزمایشگاهو سونوگرافی بودم

مشکل شوهرم تحرک کم اسپرمه..البته زیاد هم مشکلش حاد نیستا..خودمم میگه خون رسانی به بدنت ضعیفه...که باید ورزش کنم...ورزش میکنم

2706