2737
2739

الان میان میگن بچه میخوای چیکار من که دیگه دنبالشو ول کردم خدایا به هرکی خواستی بچه بده انگار هرچی بیشتر صدات بزنم بدتر میکنی برو به اون خانمایی بچه بده که مگس نر از سرشون رد میشه باردار میشن .

گناه من سادگی بود .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی میخاد ب من دلداری بده الان پریودم😐

و منی ک  دوباره کیست  زدم اونم۳۲ میل و پریودم ۵ روزه عقب افتاده😑

کوچکِ رویاییِ من ، تک پسرم، آرالِ قشنگم منو بابایی لحظه شماری میکنیم برا دیدن روی ماهت برا گرفتن دستای کوچولوت...😍 خدایااا شکرت ک ثمره عشق قشنگمونو گذاشتی تو دلمو و مارو به آرزوی پنج سالمون رسوندی😍 خودت محافظش باش و سالمو سلامت بزارش تو بغلم🙏❤️
2728
2738

تنها نیستی عزیزم 

منم ۵ ساله منتظرم🤕

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

منم ۱۵ ساله ازدواج کردم وندارم.

دیگه ام نمیخوام

خدا میخواست میداد 

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

عزیزم انقد زود جا نزن

اول پیگیر درمان و اصلاح سبک زندگی باش

و مهم تر از همه استرس و همین فکر و خیالا

منم ۳ سال اقدام بودم چقدر گریه و زاری کردم

چند ماه پیش وقتی که کلا فکرمو ازاد کردم باردار شدم

انشالله به زودی قسمت شما💗

دوست گلم من هم دقیقا مثل تو بودم والان سلول ب سلول دارم درکت میکنم و میفهممت .🥺ولی فرقمون اینه که تو ۲ سال اقدام کردی من ۴ سال .توی اون ۴ سال چه سختی هایی که نکشیدم چه خون دل هایی که نخوردم چه سرزنش هایی که نشنیدم .چه سخن وسرکوفتی که از خانواده ی شوهرم نشنیدم .

کلا از دین و امام وپیغمبر بریده بودم .

برات دعا میکنم عزیزم .

متاهل💍  شیرین ترین ثمره زندگیم فرزندم ❤️
یکی اینجا حسرت بچه رو میخوره بکی هم تاپیک زده چطور بچه رو سقط کنم😐

😂فک کنم لک لکا قاطی کردن

اخه من خاب بچه میبینم ذوق میکنم میگم پس حاملم

سر موعد پریود میشم

بعد میفهمم یکی از اقوام حاملس😂خدایی حس بدیه الان فکر میکنم باز بهش دلم ریش میشه

اینک منتظری حامله بشی و در عین حال یهو یکی دیگ بشه واقعا سخته

2706