2737
2734

از روز چندم حالتون بد شد با مصرف ال دي؟

اگ قطعش كنم پريود ميشم چيكار كنم

قبلش نوع ديگه اي ميخوردم خوب بودم

الان دو روزه سرم گيج ميره

ميتونم ال ديو قطع كنم قرص قبليو مصرف كنم؟

🤍💋

منو چاق میکنه لامصب 

زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

منم اصلا بدنم نمیسازه باهاش الان هر موقع میبینمش از دور حالم بهم میخوره نمیدونم میتونی قطعش کنی یا نه ولی اگه اول با آبمیوه بخوری بعدشم چنتا میوه یا خوردنی ترش حالت یکم خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دکترم گفت اگه این قرصی که برات مینویسم بهت نساخت بیا یه چیز دیگه برات بنویسم 

شما هم به دکترت بگو یه چند تا بنویسه برات که هر کدوم بهت نساخت بری سراغ بعدی

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738

قبلا به شدت چاق شدم و موهای زبر زیر چانه،سالها نخوردم،بعد شاید ۱۰ سال مجبور شدم دوباره شروع کنم و به شدت حالت تهوع داشتم که دیگه واقعا دوره رو ناتمام گذاشتم کارم به زیر سرم می‌رسید هر بار

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
حالت تهوع ميگرفتين؟از روز چندم؟

خیلی حالت تهوع بدی میگیرم همون لحظه ای که میخورم تا آخرین روزی که مصرفم قطع بشه انقد بدم میاد که حاضرم هر بلایی سرم بیاد ولی اونو مصرف نکنم اگه واجب نیست مصرف نکنین خیلی مضره

2706