2733
2734
عنوان

تاخیر پریودی😔

146 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من چندبار با همسرم رابطه داشتم اما با کاندوم ابان۱۲ام پری اومد و اذر ۱۰ام

الان۲۸دی هست و هنوز خبری ازش نیست درد زیر شکم و کمر درد دارم ک میاد و میره،اما ترشح سفید رنگ هم داشتم

زعفران دم کرده و اویشن و عرق رازیانه هم خوردم نمیدونم دیگه چیکار کنمممم کمکککک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ٢٠ رووزه عقب انداختم ،،، بيبي چكم روز ٩ ام منفي بود 

رابطه ام با كاندوم بود...فقطم همون يبار بود چون بعدش همسرم رفت ماموريت...استرس دارم😔😭

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))

منم بااینکه همیشه پریودام مرتب بود دوسه بار تاده روز عقب انداختم ننیدونم از تلقین بودیاهرچی کل علایم بارداری روهم داشتم ولی بیبی زدم نبود بعدشم که کلا دیدم پریودشدم گاهی از استرس تلقین و...ممکنه آدم اینطوری بشه

منم ٢٠ رووزه عقب انداختم ،،، بيبي چكم روز ٩ ام منفي بود  رابطه ام با كاندوم بود...فقطم همون يب ...

بتا بده 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
منم بااینکه همیشه پریودام مرتب بود دوسه بار تاده روز عقب انداختم ننیدونم از تلقین بودیاهرچی کل علایم ...

وااای دقیقا چون هکش تلقین میکنم ک حس بارداری دارم احساس میکنم شکمم بزرگتر شده اصن داغونم

2738
منم بااینکه همیشه پریودام مرتب بود دوسه بار تاده روز عقب انداختم ننیدونم از تلقین بودیاهرچی کل علایم ...

خب ینی بی چکتم مثبت بود؟

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
وااای دقیقا چون هکش تلقین میکنم ک حس بارداری دارم احساس میکنم شکمم بزرگتر شده اصن داغونم

شکم که به این زودی بزرگ نمیشه حداقل باید ۲ماه کامل بشه تازه یه کم میاد جلو

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

من تا ۷ ماهگی تو بارداریم شکم نداشتم😐مگه بچه چقدیه که از اول شکم بیاد جلو آخه😐

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
من تا ۷ ماهگی تو بارداریم شکم نداشتم😐مگه بچه چقدیه که از اول شکم بیاد جلو آخه😐

میدونی اخه استرس گرفتم بخاطر همین همش این توهما رو دارم

نمیدونم دیگه چیکار کنم پریودیم بیاد

میدونی اخه استرس گرفتم بخاطر همین همش این توهما رو دارم نمیدونم دیگه چیکار کنم پریودیم بیاد

عزیزم برای پریودشدن دارچین به صورت دمنوش بخور، همینطور آب جعفری روامتحان کن خیلی موثره البته اول چک کن باردارنباشی

2706