2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا هشتاد نوع بیماری تقریبا ناعلاج خودش و اقوام درجه یکش دور از جون درمان میشه باهاش

عزیزم‌تاحالا نشنیدم.میشه توضیح بدی کجا ذخیره میکنن؟خودمون باید بگیم من زایمان طبیعی دارم میشه بگم.واینکه ایا هزینه ای هم داره؟؟؟

اوووووووو ماکه داشتم از ایست قلبی ممردم موقع کرونا کی از ذخیره ی بند ناف یادش میاد اون موقع همه حول ...

مثلا بیمار قطع نخاع رو سر پا میکنه و از قطع کردن پای فرد دیابتی جلوگیری میکنه...من تازه میخوام سلولای دندوناشونم ذخیره کنم انشالله

2738
شما بارداری‌؟ هفته ۳۶ بارداری باید بری ثبت نام کنی و قرارداد ببندی روز زایمان میان خون بند ناف بچه ر ...

منم هفته ۳۶رفتم ک الان کارام هول هولکی شده.اگه چهار ستون بدنت سالم باشه باید هفته ۳۶بری

همه شهرامجانی میکردن؟

نمیدونم ده سال پیش گفت خانومه هزینش ۳ تومنه ولی تو شانسی برا این انتخاب شدی .و ذخیره کردن هنوزم که نگفتن دیگه پول بریزیم 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2706