2726

تاپیک زدین که بریم بخونیم توش بگردیم ،بعد ب روی طرف میاری میگه عین بچه ها رفتی تاپیکامو خوندی ازش نکته گرفتی اومدی داری ب روم میاری 

خب گلم تاپیک نزن نمیخای کسی نخونه عجبا

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم ،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم

اینم حرفیه 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تاپیکو میزنع کع.کمک بگیرع نع بهش تیکع بندازن 😐😂

خب استفاده های دیگه ای هم داره😂

جالبتر اینجاست ک یه تاپیکی میزنن بعد با التماسو گریه میگن گزارش بزنید 😐😅

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

به نظر منم خوبه. دیگه وقتشه یاد بگیریم هیجاناتمونو کنترل کنیم و فوری هر تاپیکی به ذهنمون میرسه اون لحظه نزنیم که بعدا مشکل ساز بشه

من یه حسابدارم که ازقضا به دنیای رنگی بچه ها علاقمندم و دوست دارم به دنیاشون رنگ و لعاب بیشتری بدم. پس لطفا به پیج من سر بزنید و کارای کودک و نوزاد و سیسمونی رو ببینید.@Nini.room.set
جالبتر اینجاست ک یه تاپیکی میزنن بعد با التماسو گریه میگن گزارش بزنید 😐😅

خب مشخصه یه جای کار میلنگه دیگه😂

به نظر منم خوبه. دیگه وقتشه یاد بگیریم هیجاناتمونو کنترل کنیم و فوری هر تاپیکی به دهنمون میرسه اون ل ...

موافقم