2737
2734
عنوان

دیشب بیمارستان بودم تا ۵ صبح😩😢

446 بازدید | 28 پست

سر شب احساس ابریزش داشتم ینی دسشویی ک رفتم کارم تموم شد میخاستم پاشم یهو باز ازم یچی مث ادرار اومد حالا ۱۰ شب مگه ماشین پیدا میشه ماماام حتنا گف برو بیمارستان زنگ زدیم ۱۱۵ خدا خیرشون بده تو اون وضعیت جاده ها امبولانس فرستادن حالا تو ماشین رگم میدا نمیشد لرزش شدید و احساس فشار پایین شکم😑شوهر بدبختمم اینجوری😔رسیدیم بیمارستان پرسنلش عینهو خر😒همینجوری پچ پچ میکردن میگفتن ای بابا نوارشم ک اینجوری گزاشته فلان و میخندیدن 😒اونجا نوارم خیس نشد فرستادن ی بیمارستان دیگ اکو گرفتن معاینه داخلی انجام داد ک هنوز داخل واژنم درد میکنه😣گف احتمالا کیسه اب نباشه سونو و تست امینیوشور نوشت ک امروز باید انجام میدادم دیگ ۵ صبح اومدیم انقد خسته بودم بیخیال شدم جاده هام ک یخبندونه خلاصه اشکم درومد دلم کباب شد برا شوهر طفلیم

قراره ی دخمل خانوم خشمل بیاد تو زندگیمون   لطفا برا سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرست 🙂کاربری دوممه🙄

واسه شوهرت چرا؟؟ 

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واسه شوهرت چرا؟؟ 

۵ ونیم بود برگشتیم اصلا نخابید بااون سردرد رف سرکار تو خیابونا بدون ماشین ۲ شب تو اون برف دنبال ماشین بود با بدبختی هی خدشو فوش میداد خاک تو سرم ک ماشین ندارم بغض کرده بود

قراره ی دخمل خانوم خشمل بیاد تو زندگیمون   لطفا برا سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرست 🙂کاربری دوممه🙄
من خیلی کشیدم بعد رنگ کیسه اب نارنجی متمایل به قهوه ای هست دقت کن خطرناکم هس حتما تستتو بده خدایی نک ...

دیشب تاحالا دیگ ازم نیومده مثلا بخابم یهو ازم اب بیاد دسشوییم میگیره میرم ادرار میکنم میام اونجام اکو قلب بچه خوب بود معاینه کرد گف من چیزی حس نمیکنم 

2738
وای توروخدا حتما برو.چند هفته ای.من تجربه دارم تو۲۹هفتگی کیسه ابم پاره شد نمیدونی چ مصیبتی داشتم الا ...

وقتی مثلا نشسته بود اب ازت میومد؟من اینجوری نبودم انگار ک ب شدت دسشوییم میگرف میرفتم دسشویی پدمم خیس نشد دیشب تاحالام لباس زیرم خشکه

۵ ونیم بود برگشتیم اصلا نخابید بااون سردرد رف سرکار تو خیابونا بدون ماشین ۲ شب تو اون برف دنبال ماشی ...

الهی بمیرم😔

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
من همینجوری شدم محل ندادم اخرش موقع زایمان اب دور جنین کم بود وزنشم بخاطر همون کم شده بود

دیشب تو بیمارستان سونو کرد گف اب دورشم ک خوبه بعد معاینه کرد پد گزاشتم خیس نشد دیگه دیشب تاحالام حتی ی قطره ام ازم نیومده

کاش یک جای معتبر بری اسی بیخیال نباش  نریزید سرم ولی واقعا بیشتر بیمارستانهای ایران  هم کا ...

ن جرا بریزیم رو سرت واقعا ام همینطوره کاملا بی ادب و بی فکر خدا لعنتشون کنه 

2706