2703
2553
عنوان

شما باشید ناراحت نمیشید؟

241 بازدید | 34 پست

بچه ها مامانم میدونه من مثلا تا ساعت ۱۱ میخوابم ولی باز زودتر هی زنگ میزد بهم یا چند بار ابجیم گفت مامان گفت زنگ بزن بیدارش کن😐منم مثل دیوونه ها یهو از خواب میپریدم میومدم سمت تلفن سردرد میگرفتم اخر اعصابم خورد شد گفتم میدونید من خوابم زنگ نزنید بهم

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...

هیچی ناراحتم نمیکنع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من با مادرشوهرم تو یه ساختمونیم چند بار شده کارم داشته اومده بالا دیده برقامون خاموشه صدام نکرده گفته خوابه چندبار اومده سر زدهدبرقا روشن بود صدام کرده

2714
گوشیتو بزار بیصدا راحت بخواب    

به خونه میزنن.هردفعه هم میام خونشون میگه میخواستم زنگ بزنم گفتم دعوا میکنی تیکه میندازه منم گفتم خب برا چی از قصد زنگ میزنید من سردرد میگیرم اعصابم خورد شد دیگه هردفعه میگهوالانم میگه تو برا دعوا اومدی میگم تو شروع کردی هر دفعه همینو میگی 

خوب واسه چی بیدارت کردن کاری نداشتن تلفنو می کشیدی 

به فکرم نمیرسید بکشم😐🤕همینجوری زنگ میزدن چیکار میکنی بیدار شو زیاد نخواب بیا اینجا.الان دیگه صبح زنگ نمیزنن ولی هردفعه میام همینو میگن که میخواستم زنگ بزنم گفتم دعوا میکنی

به خونه میزنن.هردفعه هم میام خونشون میگه میخواستم زنگ بزنم گفتم دعوا میکنی تیکه میندازه منم گفتم خب ...

وای خدا منم اعصابم خورد شد از دستش جوابشو نده زنگ بزنه چنباری 

💗||𝙁𝙡𝙞𝙧𝙩𝙮 𝘾𝙪𝙩𝙚 𝘽𝙞𝙩𝙘𝙝||💗
وای خدا منم اعصابم خورد شد از دستش جوابشو نده زنگ بزنه چنباری 

الان دیگه زنگ نمیزنه صبحها ولی هردفعه میام اینجا یا  زنگ میزنه میگه میخواستم زنگ بزنم گفتم دعوا میکنی واقعا این رفتارش رو مخمه بعد میگم خب برا چی زنگ میزدید من میپریدم یهو میگه زیاد میخوابیدی حب چیکار کنم خوابم اونقدر بود 

2706