2737
2734
عنوان

تعبیر خواب.....

57 بازدید | 2 پست

دیشب خواب دیدم که در یه کابینت رو باز کردم بعدش دیدم داخل کابینت یه بخش خاکی بود. انگار کابینت درش به وسط خاک باز میشد. یدونه رتیل خاکستری بزرگ توش  بود رفتم جاروبرقی رو آوردم اونو کشیدم تو اما به محض اینکه این کار رو کردم بعد از رفتن اون رتیل یه دفعه هر چی حشره  و حیوان که فکرش رو میکنین از توی خاک در اومد. سوسک های بزرگ .عقرب.مارمولک.سوسمار. مورچه. مار.خرچنگ و حیواناتی که واقعا وحشتناک بودن و به عمرم ندیده بودم. منم با جاروبرقی همه رو کشیدم تو اما هیزیاد میشدن و بزرگ تر . تا اینکه در اون کابینت رو بستم و از خواب بیدار شدم. 

اساتید تعبیر چیه؟

بببن فرزندم باید بگم احتمالا دعا و طلسم داری

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘