2733
2734
عنوان

عکس+بچه توروخدا یه راهی جلو پام بزارین 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3072 بازدید | 206 پست
عزیزم اینقدرم بدنشده،بعدهمیشه اولش اینجوریه بعدترمبم درست میشه بابا،تازه بعدسه روزحموم بری آروم روش ...

از دیشب با ویتامین اد  و گوش پاک کن همش رنگ تخلیه میکنم

اهدا عضو....اهدا زندگی🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه اول کار ابرو خیلی کلفت و نامتقارنه ورم داره رنگا میریزه  یکی دوهفته ک بگذره خودشو نشون میده فقط اب بهش نزن یوقت عفونت میکنه هااا

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
تورخدا تجربه داشتی؟ من پوستم چربه امیدم به اینه که بره  ولی تو نت خوندم که میگن هیچجوره نمیره

مال منم خرابه پوستمم چربه گفتن دو ماهم نمیمونه میره ترمیمم نرفتم و الان یه سال میگذره همچنان هست با همون قدرت من تا دو هفته فقط گریه میکردم چون واقعا خراب کرده بود آبروم رک 

2738
پیش کدوم پیگمنتر؟ برای من که میبینی گند زده

پیش نگار روحی الان ۶ ۷ ماهه. البته دو هفته اولش انقد پر رنگ و زشت بود کلی غصه خوردم ولی بعدش خوب شد

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
وقتی کادر کشید  گفتم این خیلی، پهنه  گفت نه به من اعتماد کن  پوستت چربه و فلان و ب ...

غلط کرد  ،کادر کشید همونجارو میخواد بزنه دیگه، چرا قبول کردی؟

من بودم نمیذاشتم بزنه، پا میشدی خب

مال منو ببین. من کلا ابرو نداشتم اصلا اصلا

مآل شمام یکیش هشتی یکیش نه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706