2733
2734

مقدار مواد رو بزن توی گوگل برات میاره ک گلم

این کاربری از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ دست شاباله هست و پست های قبل مربدط ب شخص دیگه ایه.درخواست دوستی ب هیییچ‌عنوان قبول نمیکنم ،اگر با نظر من مخالفی لطفا ریپ نکن🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال شو گرون درمیاد😂

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
2738
الان میام میگن ۵ تکه گوشت و دو سیب زمینی کافیه🤣🤣🤣🤣

یعنی میخوای بگی کافی نیست؟🥲

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

توی چند ظرف درست کن که عیار از دستت در نره

به ازای هر نفر یک ملاقه نخود اب پز. سه تکه سیب زمینی و دو تکه گوشت بذار. با گوجه بپز نه رب. ادویه دیزی بزن که محشر میشه 

به ازای هر ده نفر یه نصفه به هم بنداز توش

😁

به ازای هر ۴ نفر یه لیوان نخود لوبیا  و برای هر ده نفریه پیاز  قد پرتقال  گوشت به ازای هر دوازده نفریک کیلو سیب زمینی کلا برای همه قابلمه  یک کیلو   ادویه موقع چشیدن به میزان دلخواه گوجه فرنگی و رب  به سلیقه خودت 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2706