2410
2553
عنوان

خودتو در سه کلمه یا یک جمله توصیف کن

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 48 پست

خوش هیکل..مو قشنگ..پر شور و حرارت😂

وقتی همه دارن یه راهی رو میرن  بدون اون راه حتما راحت ترین راه بوده       که همه میتونن برن ، پس حتما اشتباهست                            چون هیچ چیز درستی راحت به دست نمیاد💙       اینجا ساکتم باشی فکراتو 🚫قضاوت🚫 میکنن

عاشق عاشق عاشق

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه برعکس میشه خب میبینی طرف عسله میگی خب شیرینه بعد تا نزدیک میشی و خوبمیشناسیش میبینی فقط اشکتو د ...

زاویه دیدت جالب بود

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..
2456
آخه برعکس میشه خب میبینی طرف عسله میگی خب شیرینه بعد تا نزدیک میشی و خوبمیشناسیش میبینی فقط اشکتو د ...

آره دقیقا همینه

مثلا من یه بار تو یه مهمونی شنیدم یکی پشت سرم میگه فلانی انگار از دماغ فیل افتاده(منو میگفت)

در حالیکه من چقد واسه مشکلاته همون آدم همیشه دلم میسوخت...

دستمو ول نکن که زمین میخورم...
2714
زاویه دیدت جالب بود

خخخ دیگه دیگه شاید یکی اونجوری برداشت کنه هیچ وقت نیاد نزدیکت، 😅

نمیدونم عشق رو چجوری توصیف کنم ولی اینجوری بگم مثلا وسط یه بحران گیر افتادی حسابی درگیرشی و دلت گرفته به اون فکر میکنی و اوضاع برات قابل تحمل‌تر میشه...

خودساخته مهربون زودرنج

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

شاد _ پر آرزو _ بی اراده

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
2706