2410
2553
عنوان

خودتو در سه کلمه یا یک جمله توصیف کن

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 48 پست

امیدوار ناحمایت شده خودساخته

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

پارادوکسی از تموم حس و حالام که بیخیالی و تنبلی قوی تر از بقیه ن:):

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آشوب و داغون_در حال نوسان_عاقل و دیوانه

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
2456
در یک کلمع  مزخرف

چ قدر رک دمتون گرم ک قبول دارین خودتون

نمیدونم عشق رو چجوری توصیف کنم ولی اینجوری بگم مثلا وسط یه بحران گیر افتادی حسابی درگیرشی و دلت گرفته به اون فکر میکنی و اوضاع برات قابل تحمل‌تر میشه...

کنجکااو. کنجکااو.کنجکاو،که:بقیه اسمش رو میزارن فضول 🙄

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
ظرف عسلی که توش فلفل ریختن

همون زهره مار میشه عایا؟؟؟ 😅😅😅

نمیدونم عشق رو چجوری توصیف کنم ولی اینجوری بگم مثلا وسط یه بحران گیر افتادی حسابی درگیرشی و دلت گرفته به اون فکر میکنی و اوضاع برات قابل تحمل‌تر میشه...
چ قدر رک دمتون گرم ک قبول دارین خودتون

خاهش میش

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2714

منطقي ، دلسوز ، جدي 

تنبلم هستم😂و بسياااار استرسي...

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
نه منظورم اینه که به ظاهر بداخلاق و تندم ولی باطنم به شدت دلسوزه آدمام

آخه برعکس میشه خب

میبینی طرف عسله میگی خب شیرینه بعد تا نزدیک میشی و خوبمیشناسیش میبینی فقط اشکتو در میاره ک

2706